Obserwuj w Google News

Horoskop na pełnię Księżyca w Strzelcu 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
02.06.2023 09:41
Zareaguj Reakcja

4 czerwca 2023 roku zobaczymy na niebie pełnię Księżyca. Będzie miała miejsce w ognistym znaku Strzelca. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

Truskawkowy Księżyc - horoskop na pełnię
fot. Shutterstock

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Co przyniesie nam Truskawkowy Księżyc? Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku wypada na tle gwiazdozbioru Strzelca. Jest to znak należący do żywiołu Ognia. Według astrologów w nadchodzących dniach możemy odzyskać optymizm i nabrać nadziei na przyszłość. Większość znaków zodiaku zapomni o wcześniejszych problemach. Zyskamy motywację do działania, a w naszym życiu pojawią się zdarzenia, które zmienią przeznaczenie. Teraz możemy zawalczyć o swoje szczęście.

Pełnia Księżyca może jednak sprawić, że zaczniemy odczuwać silne emocje i stracimy panowanie nad sobą. Lepiej więc zadbać o siebie, by uniknąć niepotrzebnych konfliktów z innymi. Sprawdź, co czeka poszczególne znaki zodiaku. Oto horoskop na pełnię Księżyca w Strzelcu 4 czerwca 2023 roku.

Redakcja poleca

Truskawkowy Księżyc. Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Baran

Barany poczują, że bolesne doświadczenia z przeszłości nie mają już na nie żadnego wpływu. Odzyskają nadzieję i uwierzą, że mogą zdobyć prawdziwą miłość. Układ planet zapowiada zmiany na lepsze - Barany zapomną, czym jest cierpienie. Im szybciej zrezygnują z rozpamiętywania dawnych porażek, tym większe mają szansę na to, że czerwiec będzie jednym z ich ulubionych miesięcy w 2023 roku.

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Byk

Byki zrozumieją, co jest dla nich naprawdę ważne. Podczas pełni Księżyca uświadomią sobie, na czym zależy im do tego stopnia, by zacząć się o to starać. Będzie to jednak oznaczało, że z innych spraw trzeba będzie na jakiś czas zrezygnować. Byki powinny kierować się sercem. Jeśli to zrobią, nigdy nie pożałują podjętych decyzji. 

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą wykazać się empatią, zamiast skupiać się jedynie na czubku własnego nosa. Horoskop wskazuje, że mogą teraz zlekceważyć czyjeś uczucia i zrobić drugiej osobie krzywdę. W nadchodzących dniach lepiej nie narzucać nikomu własnego punktu widzenia. Konsekwencje takiego zachowania nie będą bowiem przyjemne. 

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Rak

Raki powinny unikać romantycznych marzeń i na kilka dni zejść na ziemię. Jeśli to zrobią, unikną błędu, którego mogłyby żałować przez wiele lat. Kiedy nauczą się patrzeć na swoje sprawy z perspektywy zdrowego rozsądku, nikt nie będzie mógł zyskać nad nimi przewagi.

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Lew

Lwy mogą czuć się niepewnie. Trudno im odgadnąć, co przyniesie przyszłość, przez co bardzo się denerwują. Jeśli jednak nauczą się cieszyć tym, co mają, przestaną rozmyślać o tym, co dopiero przed nimi. Czas zmienić perspektywę. Wtedy Lwy będą się nieustannie uśmiechać.

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Panna

Panny zauważą, że ktoś próbuje przekroczyć ich granice. Najlepiej jednak, by wcale tego nie komentowały. Kiedy przestaną traktować tę osobę poważnie i skupią się na innych rzeczach, pokażą, że nie pozwolą nikomu wchodzić sobie na głowę. Odrobina zdrowego egoizmu im teraz nie zaszkodzi. Jest nawet wskazana!

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Waga

Wagi nareszcie przestaną myśleć o swoich kompleksach, a zamiast tego nabiorą wiary w swoje możliwości. Przypomną sobie, jak bardzo potrafią być atrakcyjne. Kiedy zaczną częściej się uśmiechać, będą przyciągać płeć przeciwną jak magnes. To może wywołać w ich życiu ciekawe zmiany...

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Skorpion

Skorpiony nie powinny z nikim rywalizować. Jeśli będą chciały coś komuś udowodnić, popełnią spory błąd. Pod wpływem stresu doprowadzą do wpadki, której przyjdzie im się wstydzić jeszcze długo. Wystarczy jednak, by zachowały spokój i przestały porównywać się z innymi. Wtedy uda im się osiągnąć sukces.

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Strzelec

Strzelce mogą teraz spełnić swoje marzenia. Jeśli tylko zbiorą się na odwagę i pokażą, jak bardzo im na kimś zależy, osiągną swój cel. Wystarczy, że powiedzą bliskiej osobie, co do niej czują. Zrobią tym na niej ogromne wrażenie.

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce nie będą w stanie odpowiednio wyrazić tego, co myślą i czują. To nie jest dobry moment na to, by przeprowadzać poważne rozmowy. Nie uda się w nich osiągnąć porozumienia, a wręcz przeciwnie - pojawi się zagrożenie konfliktu. Lepiej zaczekać do przyszłego tygodnia.

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Wodnik 

Wodniki dopadną wyrzuty sumienia. Uświadomią sobie, że w niedalekiej przeszłości popełniły błąd, którego nie będą w stanie cofnąć. Jeśli chcą go naprawić, muszą otwarcie przyznać się do tego, że nie miały racji. W przeciwnym razie okażą drugiej osobie braku szacunku.

Horoskop na pełnię Księżyca 4 czerwca 2023 roku - Ryby

Ryby nie powinny wpadać w przesadę. W nadchodzącym czasie mogą mieć tendencję do okazywania innym zbyt silnych emocji. Będą brały do siebie to, jak ktoś postępuje, nawet jeśli zabraknie im ku temu powodu. To dobry moment na to, by zadbać o nerwy i trochę odpocząć.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!