,

Pełnia Różowego Księżyca będzie inna niż wszystkie. Lepiej się na to przygotuj

29.03.2023 11:41

Pełnia Księżyca 6 kwietnia to jedno z najważniejszych wydarzeń astrologicznych w 2023 roku. Od tego, co wtedy zrobimy, zależy wiele nadchodzących miesięcy.

Pełnia Różowego Księżyca - horoskop
fot. Shutterstock

Horoskop na kwiecień 2023 roku wskazuje, że na ten miesiąc lepiej się przygotować. Czekają nas intensywne emocje, nad którymi łatwo będzie stracić panowanie. Na niebie wiele będzie się działo - i to co kilka dni! Nie zdążymy dojść do siebie po pełni Księżyca, a już niedługo czeka nas zaćmienie Słońca i najbardziej znienawidzone zjawisko - retrogradacja Merkurego.

Zobacz także: Słynna jasnowidzka zdradziła przepis na szczęście. Zaskakujące słowa

Pełnia Różowego Księżyca - horoskop na 6 kwietnia 2023 roku

Astrologowie podkreślają, że początek kwietnia będzie miał kluczowe znaczenie dla wszystkich znaków zodiaku. Jeśli nie weźmiemy pod uwagę rady zawartej w horoskopie na ten miesiąc, źle się to dla nas skończy. Pełnia Różowego Księżyca 6 kwietnia poprzedza tak poważne wydarzenia, że można nazwać ją nocą magii. Nasze myśli wyznaczą wtedy intencje na nadchodzący czas. Zaczną działać jak magnes i przyciągną to, co sobie wyobrażamy. Nie musimy wcale robić księżycowych rytuałów.

Pełnia w Wadze często zmusza do uświadomienia sobie, że trudno nam podjąć decyzję w sprawie przyszłości. Wahamy się pomiędzy dwiema możliwościami i nie wiemy, jak postąpić. To prowadzi czasem do obsesyjnych rozmyślań, ucieczki do świata fantazji albo irytacji wynikającej z braku cierpliwości. Niektórzy zapragną od wszystkiego uciec, inni zmuszą kogoś do konfrontacji. Większość z nas może jednak zranić własne uczucia... samymi wyobrażeniami.

Pełnia Księżyca 6 kwietnia - znaczenie

Zodiakalna Waga ma pewną fobię. Obawia się odrzucenia i z tego powodu bywa nieśmiała, a także wycofuje się z sytuacji, które są dla niej wyzwaniem. Boi się, że ktoś powie jej "nie". Z tego powodu zdarza jej się tchórzyć. W większości przypadków nie wynika to jednak wcale z realnego zagrożenia. Waga snuje czarne scenariusze, a potem sama zaczyna w nie wierzyć. Często wynika to z tego, że musi powrócić ze świata marzeń do rzeczywistości. Wtedy wszystko nie okazuje się tak różowe, jak by tego chciała...

Pełnia Różowego Księżyca skonfrontuje wszystkie znaki zodiaku z podobnymi lękami. Będzie miała jednak bardzo silne działanie - jeśli uwierzymy wtedy w jakiś punkt widzenia, niedługo zadziała jak samospełniająca się przepowiednia. 6 kwietnia musimy uważać na swoje myśli. Zmartwienia, obawy i rozczarowania lepiej odrzucić w kąt.

Podczas pełni powinniśmy zadbać o spokój. Cokolwiek działa na nas tak, że sprowadza dobre myśli, będzie dobrym rozwiązaniem. Na początku kwietnia warto rozpieszczać się tak, jakbyśmy zasługiwali na wszystko, co najlepsze. Pomoże nam to myśleć o przyszłości w taki sposób, jakby skrywała same mile niespodzianki. Jeśli w to naprawdę uwierzymy, czeka nas cudowny czas.

Zobacz także: Te znaki zodiaku tej wiosny będą najszczęśliwsze. Los im sprzyja

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?