Astrologowie ostrzegają przed tym zjawiskiem. Może nam zaszkodzić

30.01.2023 09:45

Pełnia Księżyca w lutym 2023 roku wystąpi na tle gwiazdozbioru ognistego Lwa. Co to dla nas oznacza i jak możemy się przygotować na to zjawisko? Poznajcie wskazówki astrologów.

Pełnia Księżyca w lutym 2023
fot. Shutterstock

Nadchodząca pełnia to tzw. Śnieżny Księżyc. Ponieważ ma miejsce w lutym, wywołuje skojarzenie z chłodem i ciemnością. Zawdzięcza swoją nazwę temu, że często pojawia się podczas mroźnej nocy, kiedy ziemia bywa pokryta śniegiem. Mogłoby się więc wydawać, że cały świat jest wtedy uśpiony. Horoskop twierdzi jednak coś zupełnie przeciwnego - wszystkie znaki zodiaku odczują na sobie pobudzający wpływ tego zjawiska. Wystąpi bowiem w słonecznym znaku Lwa.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Pełnia Księżyca w Lwie 5 lutego 2023 roku. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Lew to najbardziej ognisty spośród wszystkich znaków zodiaku. Zbliżająca się pełnia Księżyca sprawi, że zyskamy sporo energii, ale nie wszyscy będą w stanie ją udźwignąć. Wielu z nas może mieć problemy ze snem, a także odczuwać niepokój, przez który trudno będzie porozumiewać się z otoczeniem.

Czeka nas sporo konfliktów - ludzie zaczną walczyć ze sobą o władzę i atencję. Zodiakalny Lew często bywa w centrum zainteresowania, jednak przychodzi mu to zupełnie naturalnie. Teraz pozostałe znaki zodiaku zapragną, by uwaga innych skupiła się właśnie na nich. Ważnym tematem okaże się w tym tygodniu rywalizacja.

Kłamstwa i manipulacje wyjdą na jaw, bo Lew nie toleruje w swoim życiu fałszu. Nikt nie będzie miał teraz możliwości ukrycia prawdy na własny temat. Poznamy ludzi takimi, jakimi są. Jeśli ich zrozumiemy i zaakceptujemy, umocnimy łączącą nas więź. W przeciwnym wypadku dojdzie do zerwania kontaktu.

Astrologowie ostrzegają przed tym zjawiskiem. Może nam zaszkodzić

Horoskop na nadchodzącą pełnię Księżyca ostrzega przed pewnymi zachowaniami. Oto rzeczy, na które musimy uważać:

1. Ja, ja, ja

Nasze ego może w tym tygodniu przejąć całkowite panowanie nad wszystkimi naszymi odruchami. Niektórzy wpadną w tak skrajny egoizm, że przestaną liczyć się z innymi. Warto pamiętać, że zodiakalny Lew wcale taki nie jest. Obszar w ciele, który jest mu przypisany, to serce. Możemy się teraz wykazać ogromnym współczuciem i zrozumieniem.

2. Poczucie wyższości

Nabierzemy teraz dużej pewności siebie. Powinniśmy się jednak zastanowić, jak to wykorzystamy. Kiedy zauważymy, że zaczynamy źle traktować ludzi w swoim otoczeniu, musimy się przed tym powstrzymać. Okazywanie przesadnej dumy doprowadzi do tego, że otrzymamy od kogoś bolesną nauczkę.

3. Podnoszenie głosu

Niejedna osoba poczuje teraz, że nareszcie ma odwagę powiedzieć, co naprawdę myśli. W wielu przypadkach skończy się to jednak awanturą. Niemal każdy będzie chciał teraz zaryczeć jak Lew i kogoś nastraszyć. Możemy jednak nie wyczuć granicy i powiedzieć o kilka słów za dużo, a wtedy na zawsze stracimy czyjeś zaufanie.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.