Obserwuj w Google News

Pary spod tych znaków zodiaku mają inne podejście do seksu. Nie układa im się w sypialni

2 min. czytania
08.09.2022 20:00
Zareaguj Reakcja

Zakochani spod tych znaków zodiaku mają tak odmienne potrzeby łóżkowe, że nie potrafią znaleźć porozumienia. Często się o to kłócą.

Zakochani
fot. Shutterstock

Kobiety i mężczyźni spod tych znaki zodiaku nie są dobrani pod względem erotycznym. Te pary mają zupełnie inne wyobrażenie tego, jak powinna wyglądać wspólna noc.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Pary spod tych znaków zodiaku mają inne podejście do seksu

Te pary z pozoru są do siebie doskonale dobrane - reprezentują ten sam żywioł. Mimo to mają całkowicie odmienny stosunek do kwestii związanych z ich życiem intymnym. Przez to szybko pojawiają się między nimi nieporozumienia.

Redakcja poleca

Tym zodiakalnym parom nie układa się w sypialni

Zakochani spod tych znaków zodiaku mają nieudane życie erotyczne:

Skorpion i Rak

Chociaż Skorpion jest uważany za jednego z najlepszych kochanków w zodiaku, Rak często wcale tak go nie ocenia. Uważa, że jest zbyt agresywny i niespokojny. Brakuje mu czułości w zachowaniu partnera i uważa, że Skorpion pozbawia go poczucia bezpieczeństwa.

Byk i Panna

Byk lubi mówić o seksie w bezpośredni sposób. To dla niego zupełnie naturalna czynność i nie widzi powodu, by się zbytnio krygować. Panna natomiast jest nieco pruderyjna, przez co w obecności partnera może czuć się zawstydzona. Brakuje jej otwartości i nie umie spełnić oczekiwań Byka.

Lew i Strzelec

Lew ma ognisty temperament i jest pełen namiętności. W odróżnieniu od Strzelca uważa jednak, że seks to nie zabawa. Nie lubi być przez nikogo traktowany jak towarzysz rozrywek. Pragnie czyjegoś pełnego oddania. Z tego powodu zachowanie partnera bywa dla niego irytujące.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!