Obserwuj w Google News

Pary spod tych znaków zodiaku lubią zwracać na siebie uwagę. Często się popisują

2 min. czytania
18.10.2023 22:30
Zareaguj Reakcja

Te zodiakalne pary dążą do tego, by znaleźć się w centrum zainteresowania. Często prowokują swoim zachowaniem i wyglądem.

Zakochani
fot. Shutterstock

Zakochani spod tych znaków zodiaku są skoncentrowani na tym, by często o nich mówiono. Zdarza im się przy tym zapominać o sobie nawzajem.

Pary spod tych znaków zodiaku lubią zwracać na siebie uwagę

Pary spod tych znaków zodiaku przyciągają uwagę otoczenia. Świetnie się czują, gdy ludzie wykazują nimi zainteresowanie. Bywa jednak i tak, że w pogoni za popularnością zaczynają przekraczać swoje granice i sprawiają sobie przykrość.

Redakcja poleca

Pary spod tych znaków zodiaku wyróżniają się w otoczeniu

Te zodiakalne pary lubią prowokować swoim zachowaniem:

Panna i Lew. Oboje tworzą okropną parę, bo z natury mają tendencję do wywyższania się. Lew na co dzień robi to w zabawny sposób, ale w towarzystwie Panny staje się ponury i arogancki. Kiedy są razem, słyną z tego, że wyśmiewają wszystkich wokół. Panna nie ma żadnych wyrzutów sumienia, ale jej partner długo tego żałuje.

Byk i Strzelec. Strzelec lubi pochwalić się całemu światu, że był w podróży albo miał okazję zjeść w drogiej restauracji. Chętnie otacza się luksusami. Byk też to czasem robi, jednak na co dzień bywa skromny. W obecności partnera zaczyna nabierać przekonania, że powinien wydawać o wiele więcej pieniędzy, a na dodatek informować o tym bez przerwy na Facebooku i Instagramie.

Bliźnięta i Waga. Każdego dnia eksperymentują z modą. Bliźniak w roli singla nawet przez chwilę by o tym nie pomyślał, ale jako partner Wagi koncentruje się na tym niemal cały czas. Pozwala ukochanej osobie, by zamieniała się w projektanta lub stylistę i na nim eksperymentowała. Często chodzi w ubraniach, które mu się nie podobają, by sprawić jej przyjemność. Większość z tych strojów wyróżnia go na tle otoczenia, przez co czuje się źle we własnej skórze.

Nie przegap
Karty tarota
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock