Kobiety spod tych znaków zodiaku najgorzej się ubierają. One zupełnie nie mają wyczucia

18.10.2022 21:00

Właścicielki tych znaków zodiaku są uznawane przez astrologów za najgorzej ubrane. Każda z nich jest pozbawiona zmysłu estetyki.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, mogą wyróżniać się niezwykłą urodą. Astrologowie jednak uważają, że często zdarza im się psuć własny wizerunek nieodpowiednim ubiorem.

Zobacz także: W tych dniach lepiej uważać na wydatki. Możemy stracić wszystkie oszczędności 

Kobiety spod tych znaków zodiaku najgorzej się ubierają

Właścicielki niektórych znaków zodiaku - jak Waga czy Byk - mają naturalne wyczucie stylu. To estetki. Doskonale wiedzą, jak dobierać stroje i barwy, by tworzyło to harmonijną całość. Jednak niektóre kobiety, takie jak Panna, Wodnik czy Bliźnięta, często wywołują konsternację swoim ubiorem. Nie zawsze potrafią dostosować się do okazji.

Panna, Wodnik i Bliźnięta. Kobiety spod tych znaków zodiaku nie mają wyczucia stylu

Przedstawicielki tych znaków zodiaku są uznawane za najgorzej ubrane:

Panna

Zodiakalna Panna ma tendencję do noszenia ubrań, które są na nią za małe lub za duże. Wiele kobiet spod tego znaku nosi tylko czarne lub szare stroje, niezależnie od okazji. Chociaż czasem wygląda to całkiem dobrze, zdarzają się też sytuacje, w których taki styl jest nie na miejscu - wywołuje zbyt mroczne skojarzenia.

Wodnik

Pani spod znaku Wodnika uwielbia ekstrawagancję. Często wybiera niepasujące do siebie ubrania i tworzy zaskakujące połączenia. Niewiele osób potrafi jednak zrozumieć jej pomysły. Dla większości jej znajomych są one nieestetyczne.

Bliźnięta

Kobieta spod znaku Bliźniąt na co dzień myśli o zupełnie innych rzeczach niż to, jak się prezentuje. Jest do tego stopnia skoncentrowana na swojej pracy, że szkoda jej czasu na zastanawianie się nad kwestią wyglądu. Może przez kilka dni nosić te same ubrania i zupełnie się tym nie przejmuje.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?