Obserwuj w Google News

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie zwracają uwagi na wygląd. Interesuje ich osobowość kobiety

2 min. czytania
15.11.2021 15:09
Zareaguj Reakcja

Panowie spod tych znaków zodiaku potrafią docenić kobiece piękno. Mimo to o wiele bardziej ciekawi ich, co partnerka ma w głowie. Oni zakochują się w kobietach przez wzgląd na ich charakter i osobowość.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie umieliby zakochać się w pięknej kobiecie, jeśli nie miałaby ona nic ciekawego do powiedzenia. Interesuje ich to, jakie są przemyślenia partnerki i chcą słuchać o jej zainteresowaniach.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie zwracają uwagi na wygląd

Przedstawiciele tych znaków zodiaku szybko nudzą się w towarzystwie kobiet, które nie potrafią zaintrygować ich swoim charakterem. Kiedy opisują wymarzoną partnerkę, w pierwszej kolejności wymieniają jej intelektualne zalety i najlepsze cechy osobowości. Nie zauważają nowej fryzury, gdy ukochana wraca z salonu piękności, ale zawsze są zainteresowani tym, co myśli i w jakim jest nastroju.

Redakcja poleca

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają kobietę za jej charakter

Właściciele tych znaków zodiaku szukają partnerki, z którą mogliby ciekawie porozmawiać:

Panna

Mężczyzna spod znaku  Panny poszukuje partnerki, która będzie schludna i zadbana. Dbałość o higienę to jednak jego jedyne wymaganie. Interesuje się wykształconymi kobietami, posiadającymi dużą wiedzę o świecie. Decyduje się na związek z taką, która umie wykazać się emocjonalną dojrzałością.

Bliźnięta

Bliźniaka można zafascynować na dłużej tylko wtedy, gdy regularnie rzuca mu się intelektualne wyzwania. On uwielbia długie dyskusje, wymianę poglądów i uczenie się nowych rzeczy od innych ludzi. Najbardziej podobają mu się kobiety, które w każdej sytuacji umieją zachować otwarty umysł. Nie przepada za tradycjonalistkami.

Wodnik

Zodiakalny Wodnik wierzy w porozumienie dusz. Jego największym marzeniem jest związanie się z kimś, kto potrafi go zrozumieć. Często nawet nie zauważa drobnych niedoskonałości w wyglądzie kobiety. Jeśli natomiast zwierza mu się ona ze swoich kompleksów, traktuje "wadliwe" partie jej ciała ze wzmożoną czułością.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.

Którą postacią z "Seksu w wielkim mieście" jesteś? Wskazuje na to twój znak zodiaku [ZDJĘCIA]