Zamknij

Te znaki zodiaku obrażają się o wszystko! Przy nich lepiej nic nie mówić

19.08.2020 09:41

Są drażliwe, a w dodatku nawet najmniejszy żart potrafi je urazić. Oto najbardziej obrażalskie znaki zodiaku.

Obrażona kobieta
fot. Shutterstock

Niektóre osoby mają poczucie humoru, którym zarażą dosłownie każdego - potrafią żartować z siebie i ze wszystkiego wokół. Są jednak też takie osoby, które nie bardzo lubią dowcipkować i dość łatwo też je urazić.

Okazuje się, że to, jaką mamy tolerancję do żartów z własnej osoby, zależy w dużej mierze od znaku zodiaku. Zastanawialiście się kiedyś, które ze znaków zniosą wiele, a które obrażają się o byle co? Zobaczcie, które należą do tej drugiej grupy!

Oto najbardziej obrażalskie znaki zodiaku

Istnieją 4 znaki zodiaku, które wyjątkowo łatwo się obrażają. W zasadzie potrafią zdenerwować o wszystko. A później nie odzywają się do osoby, która zaszła im za skórę, przez kolejnych kilka dni!

Oto najbardziej obrażalskie znaki zodiaku. Aż strach cokolwiek przy nich powiedzieć!

Baran

Barany są bardzo pewne siebie i mają duże ego. Niestety też nie dostrzegają swoich błędów i nie znoszą żadnej krytyki. Nie umieją też pogodzić się z tym, że coś może nie iść po ich myśli. Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo szybko się obrażają i wówczas zachowują się jak rozkapryszone dziecko.

Rak

Rak to dobry znak zodiaku. Osoby spod tego znaku są bardzo pomocne i "mają serce na dłoni". Niestety też do tego wszystkiego są dość wrażliwe. Raki przejmują się wszystkim i wszystkimi. Wszystkie słowa też traktują personalnie i biorą do siebie. Właśnie dlatego tak łatwo zrobić im krzywdę, jeśli powie się za dużo. Raki biorą wszystko na poważnie, więc nietrudno je obrazić.

Panna

Panna ma jedną dużą wadę - nie ma dystansu do siebie i do świata. Wszystko bierze do siebie i wszystko traktuje poważnie. Panny  lubią trzymać się nakreślonych ram i zasad. Przez to też wydają się nieco sztywne. Nie radzą sobie też w sytuacjach, które nieco wymykają się spod kontroli. Nawet najmniejszy żart rzucony w obecności Panny może ją skrzywdzić. W dodatku Panna, jak już raz się obrazi, trwa to wieki. Duma nie pozwoli jej tak szybko dać się przeprosić.

Skorpion

Skorpion z zewnątrz wydaje się mieć twardy pancerz, ale pod jego powierzchnią jest bardzo wrażliwy i delikatny. Wystarczy znać jego słabe strony, aby "przebić" się przez tę maskę twardości i cynizmu. Skorpiony są bardzo skomplikowane. Są też dość wybuchowe. Wystarczy jedno słowo lub nieodpowiedni gest, aby dotknąć je do żywego. Osoby spod tego znaku zodiaku każdą sytuację też obrócą tak, że wyjdą na ofiarę, choć obiektywnie mogą być oprawcą.

loader

Tym znakom zodiaku nie wolno ufać! Lepiej na nie uważać.