Jaka jest numerologiczna 3? Poznaj charakterystykę numerologicznej Trójki!

14.01.2020 11:50

Jesteś numerologiczną 3? To znaczy, że bardzo kochasz życie, w którym najczęściej towarzyszy ci pogoda ducha. Roztaczasz wokół siebie radosną aurę, chętnie też dzielisz się uśmiechami. Chcesz dowiedzieć się o sobie czegoś więcej? Poznaj charakterystykę numerologicznej Trójki.

Numerologia
fot. Shutterstock

Numerologiczna Trójka to prawdziwa dusza towarzystwa. Ma w sobie dużo uroku osobistego i przez to też zaskarbia sobie sympatię wielu osób. Osoby o tym numerologicznym numerze na pewno dogadają się z numerologiczną piątką. Obie są bardzo entuzjastycznie nastawione do życia i temperamentne. Numerologiczne trójki zarażają dobrą energią wszystkich wokół. Są te też inteligentne i utalentowane. Mogą liczyć na szacunek w towarzystwie.

"Trójki" to osoby, które sprytnie realizują swoje cele. Takie osoby zakładają, że wszystko pójdzie po ich myśli i rzeczywiście z większością rzeczy im się udaje. Nawet jeżeli numerologicznej Trójce "podwinie się noga", do niedogodności podchodzi z pogodą ducha i nie załamuje się.

Ludzie uwielbiają przebywać w towarzystwie numerologicznych 3. Są to osoby pozytywne, zarażające uśmiechem i sprawiające wrażenie, że dopisuje im szczęście. Takie osoby uwielbiają imprezy i sprawdzają się w roli tych, którzy je rozkręcają.

Numerologiczna 3 - charakterystyka

Osoby "Trójki" uwielbiają przygody. Mają też lekkość nawiązywania kontaktów i są świetnymi gawędziarzami. Uwielbiają rozmawiać, opowiadać i mogą robić to godzinami. Numerologiczne 3 uwielbiają wyzwania. Przede wszystkim nie wyobrażają sobie życia bez działania. To osoby rozrywkowe, ceniące sobie przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem.

Wadą numerologicznej Trójki jest na pewno to, że potrafi być nieprzewidywalna. Jednego dnia opowiada się za czymś, a już następnego może zmienić zdanie, bo na horyzoncie pojawiła się nowa możliwość. Niestety to też przenosi się na relacje międzyludzkie - "Trójki" nie są zbyt stałe w uczuciach. Lubią flirtować, uwodzić, bawić się. Nie przywiązują się za bardzo do drugiej osoby.

Z kolei to, co dobre, to fakt, że takie osoby się nie poddają. W porażkach dopatrują się lekcji i nie załamują się. Nie znajdziesz u nich na twarzy wymalowanego smutku i nie doświadczysz z ich strony "załamywania rąk".

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie stworzą udanego związku. Jesteście na liście?

Symbolizm Trójki

Numerologiczna Trójka nie lubi kłótni i pogodzi nawet najbardziej zażartych przeciwników. Jest to symbol harmonii: ciała, duszy i umysłu, ale też harmonii między mężczyzną a kobietą. Warto pamiętać, że to tylko niektóre znaczenia tej cyfry, a jest ona najbardziej symboliczna ze wszystkich w numerologii!

Co takiego jeszcze oznacza to, że jesteś numerologiczną 3?

Słowa kluczowe: szczęście, przyjaźń, zdolności adaptacyjne, twórczość

Podstawowy symbol: kreatywność

Podstawowa działalność: artysta

Zobowiązania karmiczne: zarażanie optymizmem

Osobiste wyzwanie: nauka koncentracji i refleksji

Powiązania z astrologią: Wenus

Powiązania z tarotem: Cesarzowa

Kamień: turkus, granat

Ciało niebieskie: Mars

Cechy pozytywne: charyzma, elokwencja, wielkoduszność, artystyczna dusza posiadająca twórcze talenty, przedsiębiorczość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi, idealizm, optymizm, serdeczność, radosna i sympatyczna osobowość, pozytywne myślenie, zapał do działania, natchnienie, błyskotliwy umysł, łagodność uczuć, lubi być centrum zainteresowania.

Cechy negatywne: próżność, niestałość, brak wytrwałości, unikanie zobowiązań, nadmierna podatność na wpływy innych ludzi, zadufanie w sobie i skłonność do mitomanii, lekkomyślność, niedojrzałość, powierzchowność, nieodpowiedzialność, uciekanie od rzeczywistości i kłopotów, ekstrawagancja.

Znane numerologiczne 3

Karol Dickens, Fidel Castro, Celine Dion, Kathy Perry, Rihanna, Nelly Furtado, Kartezjusz, Juan Casanova, Reese Witherspoon, Christina Aguilera, Cameron Diaz, Snoop Dogg, Jackie Chan.

loader

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?