Jaka jest numerologiczna 1? Poznaj charakterystykę numerologicznej Jedynki!

14.01.2020 15:00

Numerologiczna 1 przypisywana jest bardzo otwartym osobom. To urodzeni przywódcy, którzy mają mnóstwo pomysłów i namawiają innych do wdrażania ich w życie. Z "Jedynkami" na pewno nie da się nudzić! Jakie są jeszcze numerologiczne Jedynki? Sprawdź ich charakterystykę.

Numerologia
fot. Shutterstock

Numerologiczna 1 to prawdziwy przywódca, który nie boi się rozdzielać zadań i zarządzać zespołem. To właśnie ona daje innym siłę i motywację do działania. Także ona odpowiada za najlepsze pomysły, ale też umie zachęcić do nich innych. "Jedynki" są bardzo przekonujące i inspirują ludzi. Co ciekawe, zespół nie ma problemu ze słuchaniem numerologicznej 1. I to nie dlatego, że budzi ona w innych lęk. Po prostu ma naturalny dar dowodzenia i to się czuje.

"Jedynki" mają umiejętność wyciągania z człowieka tego, co najlepsze. Pobudzają do działania, motywują, dodają odwagi i pewności siebie. Kiedy "Jedynka" zleci swojemu podwładnemu jakieś zadanie, zrobi wszystko, aby je wykonać i wykona je dobrze! Nic dziwnego, że kierownictwo lubi mieć w swojej firmie numerologiczne 1, które działają na zespół jak napęd.

Numerologiczna Jedynka nie lubi siedzieć w miejscu, jest bardzo aktywna, chętnie chwyta się nowych zadań. Uwielbia pracować, dokształcać się i chętnie sama podejmuje decyzje. Co jeszcze ją charakteryzuje?

Numerologiczna 1 - charakterystyka

Numerologiczna 1 charakteryzuje się pewnością siebie i ogromną wiarą we własne siły. To cyfra, która odpowiada osobom ufającym swoim decyzjom. Jeśli już raz je podejmą, nie wycofują się. I przeważnie okazuje się, że mają świetną intuicję!

Takie osoby uwielbiają też przygody i są otwarte na nowe wyzwania i doświadczenia. "Jedynki" trudno utrzymać w domu - wolą poznawać i zwiedzać świat. Nie znoszą też tracić czasu, zalegając na kanapie. Numerologiczne 1 wolą działać, lubią też ryzyko. Dzięki podejmowaniu go, w życiu zachodzą daleko. M.in. też dlatego w ich ręce oddawane często jest przywództwo, gdyż świetnie sobie radzą z dowodzeniem grupą.

Ambitne "Jedynki" mają głowę pełną pomysłów - często innowacyjnych. Są prawdziwymi wizjonerami, a swoją pasją do nowości zarażają innych. Dążenie do obranego celu może sprawić, że numerologiczna 1 zapomni o swoich bliskich. Tak bardzo skupi się na osiąganiu sukcesu, że nie zauważa tego, co dzieje się wokół niego.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie stworzą udanego związku. Jesteście na liście?

Symbolizm Jedynki

Numerologiczna Jedynka symbolizuje jedność, niezależność i samowystarczalność. Przede wszystkim symbolizuje jedność człowieka ze światem i z Bogiem. Kojarzy się jednak też z... samotnością. Wszystko dlatego, że trudno dotrzymać jej tempa.

Słowa kluczowe: początek, spełnienie, realizacja, akcja

Podstawowy symbol: Pierwotna siła

Podstawowa działalność: przywódca

Zobowiązania karmiczne: inspirowanie ludzi w taki sposób, by wierzyli we własne siły

Osobiste wyzwanie: przezwyciężenie własnego ego oraz nauka współpracy z innymi ludźmi.

Powiązania z astrologią: Merkury

Powiązania z tarotem: Mag

Ciało niebieskie: Słońce

Kamień: diament, bursztyn

Cechy pozytywne: indywidualizm, niezależna osobowość, skłonności przywódcze, potrafi napędzać innych do działania, skupiona na swoich celach, potrafi samodzielnie się motywować, dysponuje wewnętrznym mechanizmem pchającym ją ciągle naprzód, pomysłowa, postępowa, nie lubi stać w miejscu, posiada silną wolę, odważna, buntownicza.

Cechy negatywne: uparta, egoistyczna, brak umiejętności współpracy, nieliczenie się z innymi ludźmi, zaniedbywanie rodziny.

Znane numerologiczne 1

Karol Marks, Charlie Chaplin, Napoleon Bonaparte, Alfred Nobel, Michaił Gorbaczow, Lew Tołstoj.

loader

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?