,

Nów Księżyca w Baranie 21 marca - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

21.03.2023 12:13

Nów Księżyca 21 marca 2023 roku wypada w znaku Barana. Pod jego wpływem poczujemy, że w naszym życiu rozpoczął się nowy cykl. Niektórzy będą musieli się zmierzyć z bolesnym zakończeniem relacji, a inni rozpoczną wartościową znajomość. Przekonaj się, jak upłynie ci ten dzień.

Horoskop na nów Księżyca
fot. Shutterstock

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Potrójna koniunkcja w Rybach w marcu 2023 roku - horoskop. Od tego zjawiska zależy teraz twoje życie

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku wypada na tle gwiazdozbioru Barana. Jest to znak należący do żywiołu Ognia. Według astrologów w nadchodzących dniach nasz nastrój bardzo się zmieni - ten nów będzie inny niż wszystkie. Sprawdź, co czeka poszczególne znaki zodiaku.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Baran

Barany mogą dziś wpaść w irytację. Będą miały wrażenie, że nic nie idzie po ich myśli. Gdyby udało im się spojrzeć na siebie z dystansem, odkryją, że wcale tak nie jest - to tylko ich emocje biorą dzisiaj górę. W wielu przypadkach okaże się jednak, że Barany zupełnie stracą nad nimi kontrolę. Pod wpływem impulsu zrobią coś, czego będą później żałować.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Byk

Byki nie powinny żyć wyobrażeniami na temat swojej sytuacji. Muszą zamiast tego skonfrontować się z rzeczywistością. Najwyższy czas zapytać drugą osobę, co naprawdę myśli. Może się okazać, że ma zupełnie inny stosunek do tej relacji, niż Byki... Wcale nie musi to jednak oznaczać nic złego. Warto wziąć pod uwagę jej punkt widzenia.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną dziś myśleć o zemście. Spotkało je coś przykrego, za co nigdy się nie odegrały, przez co czasem wraca do nich poczucie bólu. Niedługo pojawi się szansa, by zadać cierpienie drugiej osobie. Bliźnięta jednak szybko pożałują, jeśli z niej skorzystają. Nie przyniesie im to bowiem żadnej satysfakcji, a jedynie pogłębi smutek.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Rak

Raki wpadną dziś w doskonały nastrój i będą w stanie rozbawić każdego. Pocieszą tym osobę w swoim bliskim otoczeniu, a także zyskają sympatię towarzystwa. Ich żarty spodobają się komuś, kto już dawno temu zwrócił na nie uwagę. Mogą dzięki temu nawiązać miły flirt.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Lew

Lwy muszą pamiętać, że ich myśli mają ogromny wpływ na rzeczywistość. Jeśli wybiorą pesymistyczny punkt widzenia, za jakiś czas nie powinny się zdziwić, kiedy wszystkie ich sprawy potoczą się w złym kierunku. Horoskop na nów w Baranie wskazuje, że każda pozytywna myśl może odmienić życie Lwów na lepsze. To one same wybiorą więc, co im się przydarzy.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Panna

Panny nabiorą dziś ogromnej odwagi. To dobry moment na to, by ułożyć sobie plan działania na kilka nadchodzących tygodni, a nawet przygotować listę zadań do wykonania. Cokolwiek Panny dzisiaj postanowią, zostanie zrealizowane. Muszą być tylko pewne siebie i zdeterminowane w swoich działaniach. Wtedy nic nie będzie w stanie im przeszkodzić.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Waga

Wagi mogą wejść w zupełnie nowy etap w swojej miłosnej relacji. Czas nowiu okaże się okresem wspólnego zasiewania intencji, które zrealizują się w kolejnych tygodniach. Warto zadbać o to, by obie strony poczuły się dziś pełne nadziei. To sprawi, że łatwo będzie zatroszczyć się o siebie nawzajem. Nikt nie będzie się obawiał odrzucenia.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Skorpion

Skorpiony popełnią błąd, jeśli zaczną traktować cudze wypowiedzi osobiście. Ktoś może się dzisiaj co do nich pomylić, a one nie będą miały na to żadnego wpływu. Zamiast go korygować, powinny zająć się czymś innym. Małostkowość je zgubi i zepsuje im nastrój na długo. Lepiej pomyśleć o tym, co wywołuje u Skorpionów poczucie wdzięczności.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Strzelec

Strzelce muszą się zastanowić, co liczy się dla nich bardziej - wizerunek kreowany w internecie czy to, jak wygląda ich realne życie. W ostatnim czasie mogły bowiem zaniedbać swoje relacje z innymi i skoncentrować się głównie na tym, co dzieje się w sieci. Czy nie czują się przez to bardziej samotne? Ich horoskop wskazuje, że bez prawdziwej rozmowy z długim człowiekiem nie będą miały dziś szansy na szczery uśmiech.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce powinny spędzić dzisiejszy dzień w ciszy. Stres będzie wpływał na nie o wiele silniej niż zazwyczaj. Muszą teraz zadbać o odpowiednią atmosferę do pracy i refleksji. Jeśli tego nie zrobią, wpadną w przesadę. Zaczną sobie wyobrażać problemy, które wcale nie istnieją. Konsekwencje takiego zachowania mogą okazać się poważne - doprowadzi ono bowiem do kłótni w bliskiej relacji.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Wodnik 

Wodniki może dopaść dziś fizyczne zmęczenie. Nie powinny jednak pozwalać na to, by wywarło ono wpływ na ich nastrój. W ich życiu nie występują bowiem teraz żadne zagrożenia, a nadchodzące kilka tygodni zapowiada się wspaniale. Jeśli tego potrzebują, powinny odpocząć. Nie ma jednak sensu zamartwiać się na zapas.

Horoskop na nów Księżyca 21 marca 2023 roku - Ryby

Ryby dostaną dziś miłą wiadomość lub przeprowadzą wyjątkowo udaną rozmowę. Dowiedzą się czegoś, co chciały usłyszeć od dawna. Nabiorą dzięki temu optymizmu i przestaną się martwić o to, co je czeka. Ich nastrój udzieli się komuś, kogo lubią. Może się to stać początkiem gorącego romansu...

Zobacz także: Te znaki zodiaku tej wiosny będą najszczęśliwsze. Los im sprzyja

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się