,

Nie każdy nadaje się do małżeństwa. Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub

Katarzyna Leszczyńska
10.01.2018 13:17

Jesteście wśród nich?

Znaki zodiaku, które mają najmniejsze szanse na ślub
fot. pixabay.com

Są tacy ludzie, którzy potrafią zawsze znaleźć odpowiedniego partnera. Mało tego, niektórzy sami są ludźmi stworzonymi do obdarzenia kogoś uczuciami. Nie każdy jednak ma szczęście w miłości. Są tacy ludzie, którzy zawsze dobierają sobie nieodpowiednich partnerów. Okazuje się, że na podstawie znaku zodiaku można określić, kto z nas ma najmniejsze szanse na małżeństwo. Jeżeli zatem boicie się, że nigdy nie staniecie na ślubnym kobiercu lub nie znajdziecie do tego idealnego partnera, sprawdźcie, czy przypadkiem nie znajdujecie się na tej liście. Które znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub?

Byk

Ten znak zodiaku charakteryzuje się niezwykle trudnym charakterem. Wszystko dlatego, że zawsze lubi stawiać na swoim. Jest uparty, przez co trudno mu iść na kompromisy, co może przeszkadzać ich potencjalnemu partnerowi. Dlatego też z oporem mogą mu przychodzić długotrwałe związki, a już na pewno małżeństwo.

Lew

To jest najbardziej arogancki znak zodiaku. Nic więc dziwnego, że trudno mu się ustatkować. Lew jest przekonany o swojej doskonałości. Nawet, gdy jest w udanym związku, będzie dążył do czegoś lepszego, nie zważając na to, że przecież ideały nie istnieją. W końcu jest uświadomiony w tym, że zasłużył na wszystko co najlepsze.

Nie każdy nadaje się do małżeństwa

Waga

Oto najbardziej niezdecydowany znak zodiaku. Dlatego też charakteryzują się nieustanną huśtawką emocjonalną. Choć są romantyczne, nigdy nie marzyły o małżeństwie. Dlatego też nie jest ona na jej liście priorytetów. Można wręcz stwierdzić nawet, że boją się takiego kroku, ponieważ mógłby on zabić ich poczucie wolności, które jest dla nich niezwykle istotne.

Strzelec

To jest znak zodiaku, który ma najmniejsze szanse na małżeństwo. Wszystko dlatego, że lubi w życiu kierować się własnymi zasadami. Bardzo ważna dla nich jest niezależność. Dlatego też, choć chcieliby się zakochać, mogą mieć problemy z wytrwaniem w stałym związku. Jeżeli zawiążą z kimś relację, muszą czuć się w niej swobodnie, a już sama świadomość bycia z kimś może im to utrudnić.

Wodnik

Jest jak kot – chodzi swoimi ścieżkami. Największy problem ma z wyrażaniem emocji i uczuć, przez co trudno mu zbudować jakąkolwiek relację. Nie potrafi być do końca szczery z partnerem. I choć samo małżeństwo go nie razi, może mieć kłopoty z wyobrażeniem sobie siebie w roli męża lub żony. A przez to może nawet nie pomyśleć o ustatkowaniu się. 

Znaki zodiaku, które mają najmniejsze szanse na ślub