Zamknij

Największe wady mężczyzny spod znaku Bliźniąt. Mogą sprawić, że będziesz chciała go porzucić

15.06.2021 15:19

Najgorsze cechy charakteru mężczyzny spod znaku Bliźniąt utrudniają mu stworzenie szczęśliwego związku. Z ich powodu czasem trudno jest z nim wytrzymać.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Na początku relacji zawsze staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Także mężczyzna spod znaku Bliźniąt ukrywa swoje wady, by nie zniechęcić swojej potencjalnej partnerki. Dopiero zaczęliście się ze sobą spotykać i nie wiesz, czego powinnaś się spodziewać? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Bliźniaka? Poznaj łatwy sposób

Największe wady mężczyzny spod znaku Bliźniąt

Nie wszystkim może się podobać charakter zodiakalnego Bliźniaka. Niektóre kobiety uważają, że to mężczyzna marzeń - cudowny partner, gorący kochanek i wspaniały mąż.

Partnerki ze znakami zodiaku związanymi z żywiołem Powietrza - panie Waga i Wodnik - wiele by dały za to, żeby natknąć się w swoim życiu na jakiegoś przystojnego Bliźniaka. Jednak przedstawicielki innych żywiołów mogłyby nie dać sobie z nim rady.

Zobacz także: Jak podrywa Bliźniak? Po czym poznać, że mu się podobasz

Najgorsze cechy charakteru zodiakalnego Bliźniaka

Poznaj największe wady mężczyzny spod znaku Bliźniąt i przekonaj się, na co powinnaś się przygotować w związku z mężczyzną spod tego znaku:

1. Niczego nie traktuje poważnie

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt jest swobodny i nonszalancki. Na co dzień może się to wydawać zaletą, bo niczym się nie przejmuje. Jednak w bliskiej relacji ta cecha stanowi poważny problem, bo nie sposób go zmusić do poważnej rozmowy.

2. Zdarza mu się kłamać

Już w początkowych etapach znajomości możesz przyłapać go na tym, jak upiększa swoje opowieści, by jak najlepiej w nich wypaść. Bliźniak ma tendencję do koloryzowania. Z biegiem czasu nabiera w tym coraz większej pewności siebie i zdarza się, że oszukuje swoją ukochaną. Zawsze ma wtedy na celu to, by ukryć swoje wady.

3. Nie jest romantyczny

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt traktuje sprawy damsko-męskie jak rodzaj intelektualnej rozrywki. Miłość to dla niego gra, więc rzadko nawiązuje z kimś znajomość w określonym celu. Nie potrzebuje stabilizacji, a romantyczne gesty wydają mu się sztuczne. Czasem coś obiecuje, po czym od razu o tym zapomina.

4. Ma podwójną osobowość

Bliźnięta to jeden z najbardziej niezdecydowanych znaków zodiaku. Mężczyzna urodzony pod koniec maja lub w czerwcu najczęściej nie ma pojęcia, czego chce od życia. Jego nastroje są zmienne i nigdy nie wiadomo, jak się zachowa. W rozmowie często zaprzecza temu, co powiedział przed chwilą.

5. Może mieć romans na boku

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt nie należy do najwierniejszych. Trudno mu się odnaleźć w bliskiej relacji z kobietą, bo każdy układ szybko mu się nudzi i potrzebuje jakiegoś urozmaicenia. Wtedy flirtuje bez zobowiązań z wieloma kobietami i chociaż nie ma w planach zdrady, może zdecydować się na romans.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Bliźniąt. Z tymi 3 znakami stworzą najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?