Zamknij

Najważniejsze zjawisko 2022 roku dopiero przed nami. Słońce zrówna się z gwiazdą Antares

29.11.2022 09:28

Horoskop na grudzień 2022 roku wskazuje, że na początku miesiąca doświadczymy silnych zmian. Wszystko za sprawą spotkania dwóch gwiazd - Słońce i Antares wywrą wpływ na nasze samopoczucie. To od nas zależy, w jaki sposób to wykorzystamy.

Kosmos
fot. Shutterstock

Zrównanie Słońca i gwiazdy Antares to zjawisko, którego warto wyczekiwać. Z pewnością także należy się na nie przygotować, bo będziemy wtedy odczuwali silne emocje. Mogą nam one pomóc lub zaszkodzić. Astrologowie podpowiadają, jak wykorzystać energię tego zjawiska dla swojego największego dobra. Jeśli nie zachowamy czujności, okaże się dla nas bardzo mroczne.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Słońce i Antares. Horoskop na grudzień 2022 roku

Od 2 do 5 grudnia 2022 roku Słońce będzie znajdować się w jednej linii z gwiazdą Antares, przez co zrówna się z jej energią. Zjawisko wystąpi przed pełnią Księżyca w Bliźniętach 7 grudnia. Astrologowie uważają, że to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku.

Antares jest najjaśniejszą gwiazdą w gwiazdozbiorze Skorpiona. Jej nazwa dla Rzymian oznaczała dosłownie: "nie Mars" - łatwo ją było bowiem pomylić z planetą. Babilończycy nazywali ją z kolei Sercem Skorpiona i przedstawiali jako waleczną istotę z palącym żądłem. Dziś uważa się, że właśnie tam wędrują dusze po zakończeniu życia na Ziemi.

Gdy Słońce i Antares znajdują się ze sobą w jednej linii, otwiera się międzygalaktyczny portal. Możemy w tym czasie zdobyć to, na czym naprawdę nam zależy i pożegnać wszystko, co nam już nie służy.

Najważniejsze zjawisko 2022 roku dopiero przed nami. Słońce zrówna się z gwiazdą Antares

Co powinniśmy zrobić, gdy Antares i Słońce znajdą się w jednej linii? Oto wskazówki astrologów:

1. Pożegnaj się z przeszłością

Na początku grudnia dopadną nas złe wspomnienia. Przypomnimy sobie o wszystkich doświadczeniach, które pozbawiły nas pewności siebie. Jeśli na to pozwolimy, będą prześladowały nas przez cały miesiąc. Energia gwiazdy Antares doda nam jednak odwagi, by raz na zawsze się z nimi pożegnać. Wystarczy, że postanowimy już nigdy nie wracać do bolesnej przeszłości i obiecamy sobie, że nie będziemy popełniać tych samych błędów.

2. Pokonaj swoje słabości

Zjawisko, które nas czeka, wywoła u wielu osób fizyczne i psychiczne osłabienie. Możemy odczuwać lęk, a także poddać się uczuciu niepewności. W relacjach z innymi - zarówno prywatnych, jak i zawodowych - będzie to oznaczało także nieuzasadnioną zazdrość. Mamy szansę zwalczyć wszystkie te emocje, by więcej się nie pojawiały. Staniemy się odtąd spokojni i odważni.

3. Powiedz o swoich uczuciach

Portal 2-5 grudnia może okazać się szczególnie ważny dla osób, które chcą walczyć o miłość. Jeśli pokonają swoje blokady i wyznają drugiej osobie to wszystko, co chciały jej powiedzieć od dawna, w relacji nastąpi przełom. Nie jest to odpowiedni czas na bycie nieśmiałym. Przekonają się o tym również kochankowie - wspólne noce będą teraz o wiele bardziej namiętne niż zwykle.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?