Obserwuj w Google News

Nadchodzący tydzień będzie pełen napięć. Astrologowie: "Wybije godzina prawdy"

2 min. czytania
26.09.2022 09:46
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 roku wskazuje, że w najbliższym czasie czeka nas wiele trudnych chwil. To, jak sobie z nimi poradzimy, będzie miało ogromne znaczenie dla naszej przyszłości.

Horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 roku
fot. Shutterstock

Horoskop na ten tydzień dostarcza powodów do niepokoju. Jak podaje astroserwis.com, niektóre znaki zodiaku w najbliższych dniach zmierzą się z wyzwaniami, które zapamiętają na długo. Jeśli jednak odpowiednio się na to przygotują, poradzą sobie w każdej sytuacji.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 roku

Astrologowie twierdzą, że pod koniec września i na początku października odczujemy w swoim życiu duże zmiany. Nie wszyscy poczują się z nich zadowoleni. Część z nas będzie musiała zmierzyć się z bolesnym rozczarowaniem.

W nadchodzącym czasie każdy powinien unikać pewnych zachowań, jeśli nie chce wpaść w kłopoty. W niektórych przypadkach możemy bowiem zmarnować szansę na szczęśliwe zakończenie i na własne życzenie doznać gorzkiego zawodu. Sprawdźcie, czego lepiej teraz nie robić.

Redakcja poleca

Nadchodzący tydzień będzie pełen napięć. Astrologowie: "Wybije godzina prawdy"

Horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 roku zawiera w sobie istotne wskazówki na przyszłość. Oto podpowiedzi astrologów:

1. Zachowaj cierpliwość

Umiejętność obserwacji i unikanie pochopnych ocen to w nadchodzących dniach najbardziej pożądane cechy. Powinniśmy mieć świadomość, że w ciągu kilku najbliższych tygodni w naszym otoczeniu wystąpią zmiany, których kierunku nie da się na tę chwilę przewidzieć. Zamiast więc reagować od razu, musimy spokojnie zaczekać. W przeciwnym wypadku popełnimy wiele błędów.

2. Staraj się myśleć obiektywnie

Jak twierdzą astrologowie, czeka nas teraz czas podsumowań. Osoby, które do tej pory były stawiane na piedestale, mogą nagle spaść na ziemię. Sprawdzimy też, czy obietnice składane na wiosnę zostały do tej pory spełnione. Niektóre znaki zodiaku poczują satysfakcję, jednak inni gorzko się rozczarują.

Wybije godzina prawdy - podaje astroserwis.com.

Co jednak ważne, każdy będzie miał wpływ na swoją sytuację. Jeśli wykażemy się rozwagą i zachowamy zdrowy rozsądek, nie wpadniemy w tendencję do formułowania przedwczesnych sądów. Może ona prowadzić do frustracji i stać się zarzewiem niepotrzebnych konfliktów. Uda nam się wypracować harmonię w każdej sytuacji, ale tylko pod warunkiem, że pozostaniemy obiektywni i nie damy się ponieść silnym emocjom.

3. Nie wymagaj zbyt wiele

Według astrologów nie powinniśmy teraz formułować obietnic na przyszłość ani grać o zbyt wysoką stawkę. Jeśli to zrobimy, poniesiemy klęskę. Naszym zadaniem jest teraz poszukiwanie konstruktywnego rozwiązania problemów i wypracowanie kompromisu w taki sposób, by nikt nie czuł się poszkodowany. Prowadzone negocjacje powinny być jak najbardziej wyważone. Nerwowa atmosfera w relacjach sprawi, że jedna ze stron z pewnością się zbuntuje.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!