Obserwuj w Google News

Międzynarodowy Dzień Seksu 7 czerwca 2023 - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
07.06.2023 10:11
Zareaguj Reakcja

Co czeka poszczególne znaki zodiaku 7 czerwca 2023, w Międzynarodowy Dzień Seksu? Zapytaliśmy astrolożkę Lilianę, jakie wskazówki i podpowiedzi może nam teraz przekazać.

Międzynarodowy Dzień Seksu 7 czerwca 2023 - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Międzynarodowy Dzień Seksu to święto, które obchodzimy 7 czerwca. Zostało ono wpisane do kalendarza świąt nietypowych. Dlaczego? W 2003 roku media obiegła informacja, że zostało ono ustalone przez Radę Tradycji Unii Europejskiej. Dopiero później się okazało: taki organ nie istnieje... Popularność święta i to, z jaką chęcią jest celebrowane na całym świecie, wskazuje jednak wyraźnie, że było ono potrzebne ludzkości. Mija właśnie 20 lat od chwili, w której zostało ogłoszone. Dzisiaj nikt już nie ma wątpliwości, że 7 czerwca to święto seksu.

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku podpowie nam, co nas teraz czeka. Które znaki zodiaku mają zmysłowe doznania zapisane w gwiazdach? Komu jest przeznaczone zaznać intymności, a kto będzie miał dni posuchy? Oto przepowiednia na ten tydzień.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Międzynarodowy Dzień Seksu 7 czerwca 2023 - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Święto seksu obchodzimy wtedy, gdy planeta miłości znajduje się na tle gwiazdozbioru Lwa - najbardziej ognistego ze znaków zodiaku. Wenus w Lwie dodaje nam nie tylko odwagi, ale i charyzmy. Wielu z nas nabiera atrakcyjności, pewności siebie i brawury. Dla części znaków zodiaku jest to zapowiedź szalonych romansów. Inni jednak nie mają aż tyle szczęścia... Oto horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu. Które znaki zodiaku czekają teraz namiętne wieczory?

Redakcja poleca

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Baran

Barany zdobędą każdego, kto im się spodoba. Mogą zawrócić komuś w głowie w ciągu paru godzin. Wystarczy tylko rozpocząć rozmowę, a sytuacja rozwinie się sama. Jeśli więc Barany nie będą ostrożne, rozkochają w sobie teraz wiele osób, z którymi skontaktują się tylko dwa zabawy...

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Byk

Byki będą musiały wybrać pomiędzy romantyczną relacją a romansami bez zobowiązań. Mają szansę na stworzenie szczęśliwego związku, w którym pojawi się prawdziwa bliskość. Jeśli jednak zaczną je kusić flirty na boku, zniszczą istniejącą więź. Później nie uda im się jej odzyskać...

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Bliźnięta

Bliźnięta muszą zdawać sobie sprawę, że zachowując się w prowokacyjny sposób z pewnością zwrócą na siebie czyjąś uwagę, ale nie zostaną przez niego potraktowane poważnie. Lepiej więc nie kusić odważnymi zdjęciami kogoś, kogo uważają za potencjalnego partnera... Zamiast osiągnąć swój cel, stracą szacunek bliskiej osoby.

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Rak

Raki popełnią katastrofalny błąd, jeśli dopuszczą do siebie byłego partnera. Ta osoba może im teraz dawać do zrozumienia, że nie potrafi o nich zapomnieć. Kiedy jednak uda jej się doprowadzić do fizycznego zbliżenia, niemal natychmiast się ze wszystkiego wycofa. Chciała tylko uzyskać zapewnienie, że zawsze może wrócić...

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Lew

Lwy zaczną działać na płeć przeciwną jak magnes. Zauważą, że za sprawą Wenus stają się o wiele bardziej seksowne niż na co dzień... Teraz nikt nie będzie w stanie przejść obok nich obojętnie. Mogą więc stać się drapieżne i polować na łakome kąski. Dla części Lwów będzie to okazja, by się na kimś zemścić. Zrobią to jednak w okrutny sposób.

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Panna

Panny będą zniechęcone i pełne goryczy. Płeć przeciwna w ostatnim czasie pokazywała im się od jak najgorszej strony... Nabierają więc przekonania, że nie warto angażować się w relacje damsko-męskie i lepiej dać sobie spokój. Jest jednak ktoś, kto nie zamierza im odpuścić. Panny będą adorowane przez wiele nadchodzących tygodni.

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Waga

Wagi mają szansę uwolnić się od relacji, która przysporzyła im łez. Zrozumieją, że ktoś, kto potrafi je głęboko zranić, tak naprawdę wcale nie jest pociągający... Kiedy tylko uda im się o nim zapomnieć, zaczną dostrzegać, że w ich otoczeniu znajduje się wiele interesujących osób. Może warto nawiązać flirt z którąś z nich?

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Skorpion

Skorpiony mogą się komuś spodobać, jednak nie powinny wywierać na nim żadnej presji. W nadchodzącym czasie lepiej skupić się na wysyłaniu subtelnych sygnałów, które zbudują delikatne napięcie. Zbyt szybkie nawiązanie intymnej relacji może sprawić, że druga strona się wystraszy. Lepiej uwodzić ją powoli, ale skutecznie.

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Strzelec

Strzelce, które są uwikłane w toksyczną znajomość, muszą zachować czujność. Jeśli trudno im zdecydować, czy łączy je z kimś miłość, czy nienawiść, nie powinny lądować z tą osobą w łóżku. Chociaż bowiem przez kilka chwil będzie przyjemnie, konsekwencje tych działań mogą je bardzo zaboleć. Ktoś złamie im serce.

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Koziorożec

Koziorożce mają szansę nawiązać romans z osobą, z którą dzieli je duża różnica wieku. Chociaż może się to wydawać kontrowersyjne, one same będą zachwycone każdym kolejnym przeżyciem. Nie warto przejmować się tym, co myślą inni.

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Wodnik

Wodniki mogą przeżyć spore zaskoczenie. Zauważą bowiem, że czują silny pociąg seksualny do osoby, którą niedawno odrzuciły. Jeszcze niedawno miały pewność co do tego, że wcale nie są zainteresowane utrzymywaniem tej znajomości. Teraz jednak trudno będzie im przestać o tym myśleć...

Horoskop na Międzynarodowy Dzień Seksu - Ryby

Ryby powinny zapomnieć o wszystkich obowiązkach i zorganizować sobie wieczór pełen przyjemności. Kiedy zadbają o sensualne doznania, przestaną przejmować się codziennymi problemami. Najwyższy czas pomyśleć o własnych potrzebach, zamiast skupiać się na oczekiwaniach ludzi wokół. To zapewni Rybom uśmiech na twarzy.

Co wiesz o znakach zodiaku? Sprawdź, czy znasz ich charakter [QUIZ]