Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w 2023 roku mogą wrócić do eks. Zaskoczą wszystkich

26.01.2023 13:14

Pragniesz stworzyć związek z wymarzonym mężczyzną? Lepiej sprawdź jego horoskop miłosny na 2023 rok. Może bowiem nagle sobie uświadomić, że wciąż kocha swoją byłą.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Horoskop na 2023 rok nie pozostawia żadnych wątpliwości w sprawie powrotów do eks. Nie będą to udane relacje i przyniosą nam wiele cierpienia. Są jednak znaki zodiaku, które zdecydują się zawalczyć o utracone uczucie. Jak twierdzą astrologowie, niektórzy mężczyźni nie zechcą zbudować z nikim nowego związku. Zamiast tego wybiorą powrót do eks.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop miłosny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny na ten rok wskazuje, że za sprawą retrogradacji Merkurego pomyślimy o byłych miłościach kilka razy - na przełomie kwietnia i maja, sierpnia i września, a także w grudniu. Wtedy właśnie część znaków zodiaku postanowi postawić wszystko na jedną kartę i porzucić szansę na stworzenie miłosnej relacji z nowo poznaną osobą. Mężczyźni spod znaku Barana, Koziorożca i Wagi zapragną odzyskać czyjeś uczucie. Każdy z nich niedługo później tego pożałuje.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w 2023 roku mogą wrócić do eks. Zaskoczą wszystkich

Właściciele tych znaków zodiaku w 2023 roku zaskoczą wszystkich decyzją o powrocie do eks:

Koziorożec

Koziorożec wiosną zacznie się spotykać z kimś, kto zawrócił mu w głowie dawno temu. Choć nie był wtedy gotowy na doświadczenie tak silnej więzi, tym razem poczuje się wystarczająco dojrzały. Nie zdąży jednak sobie uświadomić, że między nim a byłą partnerką jest znaczna różnica. Ona nie potraktuje tego romansu zbyt poważnie.

Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi przez wiele miesięcy będzie odczuwał wątpliwości związane ze swoim życiem miłosnym. Może brakować mu bliskości, przez co zacznie wpadać na nietypowe pomysły. Jednym z nich okaże się powrót do byłej partnerki. 

Baran

Zodiakalny Baran może nagle uznać, że kobieta, która do tej pory wielokrotnie go już zraniła, jest miłością jego życia. Nikt nie będzie w stanie mu wytłumaczyć, jak wielki popełnia błąd. Po kilku udanych tygodniach związku znów będzie miał złamane serce. Jeśli jednak powstrzyma się przed wejściem w tę relację, jego uczucie do eks straci swoją moc.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.