Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w 2022 roku porzucą swoje partnerki. Czeka ich bolesne rozstanie

07.12.2021 14:21

Horoskop miłosny na 2022 rok nie jest szczególnie łaskawy dla niektórych znaków zodiaku. Układ gwiazd wskazuje, że ci mężczyźni postanowią odejść od swoich ukochanych.

Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku doświadczą w tym roku miłosnego rozczarowania. Relacja z ukochaną nie zapewni im szczęścia, więc będą musieli zdecydować się na rozstanie.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Horoskop miłosny na 2022 rok

Właściciele tych znaków zodiaku w nadchodzących miesiącach nie będą mieli zbyt wiele szczęścia w miłości. Nawet jeśli są w związku, uświadomią sobie, że wcale nie czują się w nim szczęśliwi. Układ gwiazd zapowiada, że podejmą oni decyzję o rozstaniu. Będzie ono dla nich bolesne i wywoła poważny kryzys emocjonalny.

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku niedługo rozstaną się z partnerką

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku zakończą związek w 2022 roku:

Baran

Jeśli mężczyzna spod znaku Barana wiódł do tej pory sekretne życie i ukrywał je przed ukochaną, na samym początku roku wszystkie jego ciemne sprawki wyjdą na jaw. Kiedy zostanie przyłapany na zdradzie, nie będzie się z niej tłumaczył. Porzuci obie kobiety i uzna, że ma dosyć romansów.

Waga

Pan Waga nabierze wątpliwości w sprawie tego, czego tak naprawdę chce. Coraz częściej zacznie się zastanawiać, czy nie wolałby wieść życia singla. Jego marzenia będą tak odległe od pragnień partnerki, że stopniowo zacznie się od niej oddalać. W połowie roku może uznać, że nie chce już ratować relacji.

Strzelec

Mężczyzna spod znaku Strzelca zakocha się w tym roku bez pamięci. Kobieta, która zawróci mu w głowie, stanie się jego obsesją. Postanowi porzucić dla niej całe swoje dotychczasowe życie i postawić wszystko na jedną kartę. Zakończy dla niej swój związek, nie oglądając się za siebie. Zostanie jednak odrzucony przez swoją wymarzoną partnerkę, przez co będzie bardzo cierpiał.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.