Obserwuj w Google News

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są świadomi swoich wad. Jednak nie chcą nad nimi pracować

2 min. czytania
03.10.2022 19:00
Zareaguj Reakcja

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, są najbardziej zapatrzeni w siebie. Uważają, że kobiety powinny kochać ich takimi, jakimi są.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku są przekonani, że nie powinni niczego w sobie zmieniać. Chociaż często bywają krytyczni wobec swoich partnerek, nie mają sobie nic do zarzucenia.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są świadomi swoich wad

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie potrafią przyznać się do tego, że posiadają jakieś wady. Doskonale wiedzą o ich istnieniu, jednak zawsze zaprzeczają, gdy ktoś zaczyna im o nich wspominać. Zachowują się tak, jakby uważali, że są idealni.

Redakcja poleca

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie chcą nad sobą pracować

Właściciele tych znaków zodiaku ukrywają swoje słabości:

Lew

Zodiakalny Lew nigdy nie pozwoli się głośno skrytykować. To najlepszy sposób na to, by stracić go na zawsze. Kobieta, która się z nim spotyka, powinna być świadoma, że jej ukochany przyjmie jedynie pochwały. Jeśli nie będzie umiała się dostosować do jego oczekiwań, szybko zostanie porzucona.

Skorpion

Skorpion to prawdziwy narcyz. Lubi wytykać wady innym, jednak sam nie ma sobie nic do zarzucenia. Jedynie partnerka, która będzie w stanie zaakceptować jego próżność, może czuć się z nim szczęśliwa. Powinna mieć jednak świadomość, że zawsze będzie musiała się we wszystkim zgadzać ze swoim mężczyzną.

Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi na każdym kroku stara się zapomnieć o swoich wadach. Jego celem jest to, by wykorzystać charyzmę do oczarowania wszystkich osób w swoim otoczeniu. Liczy na to, że wtedy nikt nie zwróci uwagi na drobne niedociągnięcia i zacznie się rozpływać w zachwytach nad jego osobą. Jeśli tak nie jest, bardzo cierpi. Musi bowiem czuć się adorowany.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!