Obserwuj w Google News

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej wybredni. Szybko rezygnują z miłosnych relacji

2 min. czytania
29.09.2022 11:54
Zareaguj Reakcja

Właściciele tych znaków zodiaku mają problem ze znalezieniem prawdziwej miłości. Często żałują swoich wyborów i z łatwością dochodzą do wniosku, że trafili na nieodpowiednią partnerkę.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku szybko przestają interesować się kobietą, z którą się spotykają. Odkąd po raz pierwszy dostrzegają w niej jakąś wadę, mają tendencję do wypatrywania kolejnych. 

Zobacz także: Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Astrologowie ostrzegają przed jego wpływem

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej wybredni

Przedstawiciele tych znaków zodiaku kończą relacje z kobietami pod byle pretekstem. Szybko bowiem stwierdzają, że wybranka nie spełnia ich oczekiwań - należy się z nią rozstać i poszukać kogoś bardziej odpowiedniego. Problem polega jednak na tym, że żadna partnerka nie jest w stanie podbić ich serca na dłużej.

Redakcja poleca

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku szybko rezygnują z miłosnych relacji

Właściciele tych znaków zodiaku niełatwo przekonują się do kobiet:

Wodnik

Wodnik ma idealistyczne wyobrażenie miłości. Jeśli partnerka nie spełnia jego wszystkich oczekiwań, zaczyna wątpić w możliwość zbudowania wspólnej przyszłości. Wynika to z tego, że skrycie szuka drugiej połówki - wierzy w przeznaczenie i w to, że gdzieś na świecie jest ktoś, z kim byłby szczęśliwy każdego dnia.

Koziorożec

Koziorożec ma wysokie wymagania wobec swojej potencjalnej partnerki. Gdy po raz pierwszy się nią rozczaruje, przestaje wierzyć w to, że mógłby zbudować z nią udaną relację. Od tej pory nie ukrywa swojego negatywnego nastawienia do rozmów o wspólnej przyszłości. Jest niemal pewien, że nie ma na nią szans.

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny ma tendencję do krytykowania osób w swoim najbliższym otoczeniu. Kobieta, z którą się spotyka, nie może liczyć w tej kwestii na taryfę ulgową. Zamiast tego często wysłuchuje nieprzyjemnych komentarzy i bywa regularnie zachęcana do tego, by się zmienić. Jeśli nie zamierza ich wysłuchać, zostaje porzucona.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!