Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie mówią o sobie całej prawdy. Ich wady poznasz dopiero po ślubie

07.12.2022 14:08

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mają sporo do ukrycia. W swoich miłosnych relacjach bywają tajemniczy i pełni zagadek.

Małżeństwo
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie sprawdzają się w roli mężów. Często bowiem bywa tak, że dopiero po zawarciu małżeństwa pokazują, jacy są naprawdę. Ich partnerki mogą się przez to poczuć rozczarowane.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie mówią o sobie całej prawdy

Ślub i małżeństwo to dla wielu z nas spełnienie marzeń. Jak twierdzą astrologowie, nie zawsze przynoszą one jednak szczęście. Wejście w miłosny związek z mężczyzną spod znaku zodiaku związanego z żywiołem Powietrza może okazać się sporym zawodem. To właśnie oni mają bowiem największe problemy z zaangażowaniem się w relację. Długo się do tego nie przyznają, jednak po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak" nie potrafią dłużej tego ukrywać.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku pokazują swoje wady dopiero po ślubie

Przedstawiciele tych znaków zodiaku najczęściej łamią serca swoim żonom:

Bliźnięta

Bliźniak na początku znajomości z kobietą jest czarującym i oddanym kochankiem. Jeśli ma dobre porozumienie z partnerką, chętnie decyduje się na ślub. Przez pewien czas uważa, że ożenił się ze swoją najlepszą przyjaciółką i jest wobec niej lojalny. Później jednak rutyna zaczyna go nudzić. Nawiązuje wtedy liczne flirty i romanse. Żony zodiakalnych Bliźniaków często przez długie lata udają, że nie wiedzą o zdradzie partnera. To często jedyny sposób na to, by zatrzymać przy sobie mężczyznę spod tego znaku.

Wodnik

Zodiakalny Wodnik jest introwertykiem i dzielenie się swoimi emocjami sprawia mu ogromny problem. Gdy zawiera związek małżeński, z każdym dniem coraz trudniej jest mu znieść powracające pytania żony na temat jego uczuć. Coraz częściej szuka więc sposobów, by się od niej zdystansować - w relacji pojawiają się ciche dni albo nagłe kłótnie. Wodnik sprawia wtedy wrażenie, jakby w ogóle nie zależało mu na przyszłości związku.

Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi bywa niepoprawnym romantykiem, ale jednocześnie często miewa potrzebę samotności. Szczególnie wtedy, gdy jest z kimś w bliskim związku albo przysięga mu miłość na całe życie, nabiera potrzeby ucieczki. Wynika to z tego, że zawsze jest pełen wątpliwości w sprawie tego, czy podjął słuszną decyzję. Zastanawia się, jak wyglądałaby jego codzienność, gdyby nadal był kawalerem. Często zaczyna się wymykać ze swojej miłosnej relacji - umawia się z kolegami, utrzymuje kontakty z płcią przeciwną i zachowuje się tak, jakby wcale nie wziął ślubu.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?