Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie chcą się żenić. Żaden z nich ci się nie oświadczy

27.09.2021 15:13

Właściciele tych znaków zodiaku nie umieliby wytrwać w związku z jedną kobietą przez całe życie. Unikają tej odpowiedzialności i nie angażują się w relacje, które mogą prowadzić do zawarcia małżeństwa.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nigdy nie oświadczają się swoim partnerkom. Perspektywa zawarcia związku małżeńskiego ich przeraża.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie chcą się żenić

Właściciele tych znaków zodiaku uważają, że śluby to już przeżytek. Ich zdaniem w dzisiejszych czasach człowiek powinien być wolny i nie ograniczać swoich możliwości zawierając umowy cywilno-prawne dotyczące miłości. Nie chcą przysięgać nikomu, że będą zawsze go kochać. Potrafią powiedzieć partnerce wprost: "Skąd mam wiedzieć, czy będziemy razem aż do śmierci? A może za rok już się rozstaniemy?".

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie oświadczają się swoim partnerkom

Panowie spod tych znaków zodiaku nie marzą o ślubie:

Strzelec

Powiedzenie "wolny strzelec" jedynie z pozoru nie ma nic wspólnego z tym znakiem zodiaku. Strzelec dostaje gęsiej skórki na myśl o tym, że zamiast podążać za kolejną przygodą miałby zostać w domu z żoną, dziećmi i pieluchami. Taka perspektywa w ogóle go nie pociąga. Jeśli kobieta naciska na oświadczyny, on proponuje jej rozstanie.

Bliźnięta

Bliźniak najchętniej latami pozostawałby w otwartym związku. Nie ma nic przeciwko stabilizacji, jaką daje posiadanie partnerki, ale wolałby nie podpisywać żadnych związanych z tym dokumentów. Lubi mieć poczucie, że w każdej chwili mógłby zostać singlem, gdyby tylko tego zapragnął.

Waga

Pan spod znaku Wagi jest tak chwiejny emocjonalnie, że lepiej nie spodziewać się po nim zdecydowanych działań. Nawet jeśli wpadnie na pomysł, by się oświadczyć, rozmyśli się jeszcze przed wybieraniem pierścionka. Nie ma ochoty na małżeństwo, bo nigdy nie wie, czego się po sobie spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

loader