Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają największe libido. Są bardzo pożądliwi

06.12.2022 14:23

Mężczyźni, którzy najczęściej myślą o seksie, nie muszą wcale koncentrować się tylko na swoich przyjemnościach. Dowodzi tego wynik najnowszego badania.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Badanie konsumenckie przeprowadzone przez brytyjską markę Lovehoney wskazuje na to, którzy mężczyźni najczęściej myślą o łóżkowych igraszkach. Lista może wydawać się zaskakująca. Astrolożka Inbaal Honigman wyjaśniła jednak, dlaczego akurat Rak, Byk i Bliźniak znaleźli się na podium.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają największe libido. Są bardzo pożądliwi

Jak podaje Wirtualna Polska Kobieta, badania nad popędem seksualnym mężczyzn prowadzono od stycznia 2020 roku do grudnia 2021 roku. Marka Lovehoney sprawdziła, jak w tym czasie wyglądały wyniki sprzedaży gadżetów erotycznych. Konsumenci podawali przy zakupie datę urodzenia, co pozwoliło ustalić, który znak zodiaku jest namiętnym kochankiem. Wyprowadzono stąd wniosek, że Rak, Byk i Bliźniak mają największe libido, a na dodatek dbają o miłosne potrzeby partnerki. Żaden z nich nie boi się eksperymentować, by sprawić jej przyjemność.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku dbają o łóżkowe potrzeby partnerki

Przedstawiciele tych znaków zodiaku zostali uznani za najlepszych kochanków:

Rak

Zodiakalny Rak bywa niepoprawnym romantykiem. Kiedy czuje się zakochany, jest skłonny zrobić dla swojej partnerki niemal wszystko. Nic więc dziwnego, że to on najczęściej kupuje gadżety erotyczne. Chce zadbać o spełnienie swojej ukochanej.

Dla osób urodzonych pod znakiem Raka samo dotknięcie skóry innej osoby jest przeżyciem niemal duchowym. Są otwarci i podekscytowani, gdy partner nie jest w stanie oderwać od nich rąk - powiedziała astrolożka Inbaal Honigman.

Byk

Mężczyzna spod tego znaku jest wyrafinowanym kochankiem. Bardzo dobrze wie, jak sprawić, by seks stał się niezapomnianym doznaniem. Byk jest jednocześnie namiętny i czuły.

Byk uwielbia kontakt cielesny. Łóżkowe przyjemności i spełnianie pragnień partnera są ważną częścią ich relacji. Czują się zaopiekowane i uwielbiane, gdy ktoś je obejmuje i pieści - twierdzi Honigman.

Bliźnięta

Zodiakalny Bliźniak chętnie eksperymentuje. Jest ciekawy ludzi i świata. Ma opinię jednego z najlepszych kochanków w całym zodiaku, bo nie boi się czerpać przyjemności z seksu. Warto jednak wiedzieć, że ma spore problemy z dochowaniem wierności. Najczęściej spotyka się z kilkoma partnerkami w tym samym czasie.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?