Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią wzbudzać skrajne emocje. Przy nich nie staniesz twardo na ziemi

21.09.2021 11:36

Właściciele tych znaków zodiaku wprost przepadają za sytuacjami, w których kobiety tracą przez nich panowanie nad sobą. Nie daj im się sprowokować.

Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku odczuwają satysfakcję, gdy przejmują kontrolę nad emocjonalnymi odruchami swoich partnerek. Często specjalnie doprowadzają je do białej gorączki.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią wzbudzać skrajne emocje

Właściciele tych znaków zodiaku nie pozwalają kobiecie na to, by poczuła twardy grunt pod nogami. Wręcz przeciwnie - mieszają jej w głowie i sprawiają, że nie może kontrolować własnych emocji. Patrzenie na to, jak nie umie zapanować nad tym, w jaki sposób się zachowuje, sprawia im przyjemność.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku doprowadzają kobiety do szału

Panowie spod tych znaków zodiaku lubią prowokować kobiety:

Bliźnięta

Pan spod znaku Bliźniąt nie jest zainteresowany miłosnymi porywami - sam nie jest do nich zdolny, bo myśli zbyt zdroworozsądkowo. Mimo to uwielbia wywoływać wpływ na emocje innych ludzi, co udaje mu się dzięki niezwykłej zdolności do manipulacji. Kobiety często przy nim dramatyzują, a on odczuwa z tego powodu satysfakcję.

Skorpion

Skorpion uważa, że jeśli relacja pomiędzy dwojgiem ludzi nie jest pełna awantur, intensywnych emocji, intryg i tajemnic - to po prostu nie jest miłość. Jeśli pragnie rozkochać w sobie kobietę, chce, by całkowicie straciła przy nim panowanie nad sobą. Gdy zobaczy, jak rwie sobie włosy z głowy, stanie się pewny jej oddania.

Rak

Mężczyzna spod tego znaku jest romantykiem. Marzy o tym, by kobieta wyznała mu miłość i przyznała się do tego, jak mocno się do niego przywiązała. Aby ją do tego sprowokować, sam zaczyna mówić o uczuciach. Rak bywa wtedy prawdziwym poetą i zachowuje się w teatralny sposób. Niektóre kobiety to zniechęca, ale są też takie, które czują się tym bardzo wzruszone.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

loader