Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą o wszystkim decydować. Nie dają partnerce dojść do słowa

01.12.2022 21:00

Przedstawiciele tych znaków zodiaku są dominującymi partnerami. Ich partnerki czują, że mają niewiele do powiedzenia w związku.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku mają tendencję do narzucania kobietom własnej woli. Nie mają ochoty wysłuchać ich zdania. Lubią dominować i dążą do tego za wszelką cenę.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą o wszystkim decydować

Astrologowie twierdzą, że mężczyźni spod znaków zodiaku związanych z żywiołem Ognia nie potrafią się powstrzymać przed kontrolowaniem partnerki. Na każdym kroku mówią jej, co ma myśleć i czuć. Nie zamierzają się nawet zastanowić, jakie są jej poglądy. Zdarza im się też ignorować jej potrzeby i samodzielnie decydować o tym, w jaki sposób będą ją traktować.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie dają partnerce dojść do słowa

Przedstawiciele tych znaków zodiaku chcą rozkazywać kobietom:

Strzelec

Strzelec w głębi duszy bywa niepoprawnym romantykiem. Robi więc wszystko, żeby to ukryć. W tym celu zdarza mu się być opryskliwym wobec ukochanej kobiety. Chce jej pokazać, że sam decyduje o sobie i nie zrezygnuje z niezależności. Oczekuje jednak, by mu się podporządkowała.

Lew

Zodiakalny Lew chce być traktowany jak król. Denerwuje się, kiedy kobieta go ignoruje. Nie pozwala jej okazywać zbytniej samodzielności i decyduje o wszystkim w jej imieniu. Łatwo wtedy wyprowadzić go z równowagi - wystarczy mu powiedzieć, że nie ma prawa się tak zachowywać. Jego zdaniem jest bowiem zupełnie odwrotnie. To on powinien rządzić w relacji.

Baran

Mężczyzna spod znaku Barana czerpie satysfakcję z tego, że kobieta słucha jego rozkazów. Często więc naraża romantyczną znajomość i zachowuje się agresywnie - może podnosić ton głosu, żywo gestykulować lub nawet naruszać fizyczną przestrzeń partnerki. Zdaje sobie sprawę z tego, że przesadza. Nigdy jednak nie przeprosi za to, w jaki sposób postępuje.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?