Mężczyźni spod tych znaków zodiaku będą mieć teraz skłonności do zdrady. Uważaj na nich

17.09.2021 11:53

Mars w Wadze wywrze teraz silny wpływ na kochanków. Panowie spod tych znaków zodiaku mogą nagle zwątpić w swoje uczucia...

Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku poczują się teraz zagubieni i zaczną wątpić w swoją wartość. Mogą kwestionować uczucie ukochanej kobiety albo wpaść w zazdrość bez powodu. Planeta Mars zacznie zachęcać ich do skoku w bok.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mars w Wadze w 2021 roku. Horoskop miłosny

Znak Wagi, który jest kojarzony z romansem i niezobowiązującymi flirtami, znajduje się teraz pod wpływem Marsa. To planeta działania, walki i podbojów. Część mężczyzn zapragnie teraz zdobyć względy kobiet, z którymi nie są związani.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku będą mieć teraz skłonności do zdrady

Panowie spod tych znaków zodiaku mogą teraz nawiązać romans:

Waga

Lepiej teraz nie wierzyć słowom mężczyzny spod znaku Wagi. Cokolwiek powie, za kilka minut może zmienić zdanie. Kiedy prześle "tej jedynej" wiadomość z wyznaniem miłosnym, można być niemal pewnym, że otrzymało je kilka kobiet jednocześnie.

Baran

Mężczyzna Baran zapragnie teraz odzyskać kobiety, które kiedyś stracił. Postanowi udowodnić sobie samemu, że każda z nich zechce do niego wrócić, jeśli tylko będzie tego chciał. Wielu byłym partnerkom obieca teraz złote góry, po czym zniknie tak szybko, jak się pojawił.

Bliźnięta

Pan spod znaku Bliźniąt w najbliższych dniach będzie niezwykle czarujący. Jego słowa będą w stanie wywrzeć silny wpływ na nawet najbardziej niedostępne kobiety. Właśnie teraz uda mu się złamać ich opór, rozkochać w sobie i... porzucić.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

loader