Zamknij

Mężczyzna Wodnik - co lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka

07.07.2021 13:34

Czego szuka w miłości mężczyzna spod znaku Wodnika? Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś w jego typie, ten artykuł pomoże ci znaleźć odpowiedź.

Zakochani
fot. Shutterstock

Jaki typ kobiety najbardziej lubi mężczyzna spod znaku Wodnika? Czego oczekuje od swojej partnerki? Jeśli poszukujesz informacji na ten temat, dobrze trafiłaś. Poniżej znajdziesz listę 5 przydatnych wskazówek, które podpowiedzą ci, czy jesteś spełnieniem jego marzeń.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Wodnika? Musisz znać ten jeden sekret, by to zrobić

Mężczyzna spod znaku Wodnika - co najbardziej lubi w kobietach?

Kobiety, które są w typie mężczyzny spod znaku Wodnika, to nie tylko przedstawicielki żywiołu Ziemi - panie Waga i Bliźnięta. Horoskop partnerski tego znaku mówi także o tym, że jego dopasowanie z Lwem i Strzelcem to udane połączenie. Jakich cech poszukuje mężczyzna spod tego znaku u swojej potencjalnej ukochanej? Muszą one być zgodne z jego charakterem. Sprawdź, czy macie szansę stworzyć szczęśliwy związek.

Zobacz także: Jak podrywa Wodnik? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Jakiej partnerki poszukuje mężczyzna spod znaku Wodnika?

Według mężczyzny spod znaku Wodnika największymi zaletami u kobiet są następujące cechy:

1. Oryginalny styl

Mężczyzna Wodnik wprost przepada za kobietami, które noszą się po swojemu, nie zwracając uwagi na panujące trendy. Uważa, że to one same najlepiej wiedzą, w czym jest im dobrze. Moda go nudzi.

2. Własne zdanie

Wodnik lubi kobiety, które chętnie wyrażają swoje poglądy i biorą udział w dyskusji. Zwróci uwagę na kogoś, kto w towarzystwie nie boi się odezwać. Nie chodzi mu jednak o to, by jego przyszła partnerka wszystkich przekrzykiwała i za wszelką cenę zwracała na siebie uwagę. Najbardziej podobają mu się osoby obdarzone naturalną pewnością siebie i spokojem.

3. Równowaga

Partnerka Wodnika powinna wiedzieć, jak łączyć ze sobą emocje i zdrowy rozsądek. W jego przekonaniu są chwile, w których warto podążać za instynktem i okazywać wzruszenie, ale czasem lepiej spojrzeć na życie chłodno. Marzy o kobiecie, która posiada w takich sprawach wyczucie.

4. Buntowniczość

Mężczyzna spod tego znaku kocha wyłamywać się ze schematów. Nie znosi natomiast być do czegokolwiek zmuszany. Jego ukochana też powinna raz na jakiś czas pokazać, że nie pozwoli sobie niczego narzucać. 

5. Nieszablonowe podejście

Wodnikowi można zaimponować... samodzielnym myśleniem. Zawsze się orientuje, kiedy ktoś powtarza cudze poglądy i przedstawia je jako własne. Lubi ludzi, którzy wolą poświęcić czas na refleksję i wypracować wnioski, nawet jeśli nie będą pasowały do tych, które są powszechnie przyjmowane.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Wodnika? Poznaj jego sekret!

loader