Mężczyzna Koziorożec - co lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka

06.07.2021 14:02

Czego szuka w miłości mężczyzna spod znaku Koziorożca? Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś w jego typie, ten artykuł pomoże ci znaleźć odpowiedź.

Zakochani
fot. Shutterstock

Jaki typ kobiety najbardziej lubi mężczyzna spod znaku Koziorożca? Czego oczekuje od swojej partnerki? Jeśli poszukujesz informacji na ten temat, dobrze trafiłaś. Poniżej znajdziesz listę 5 przydatnych wskazówek, które podpowiedzą ci, czy jesteś spełnieniem jego marzeń.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Koziorożca? Warto pamiętać o jednej rzeczy

Mężczyzna spod znaku Koziorożca - co najbardziej lubi w kobietach?

Kobiety, które są w typie mężczyzny spod znaku Koziorożca, to nie tylko przedstawicielki żywiołu Ziemi - panie Byk i Panna. Horoskop partnerski tego znaku mówi także o tym, że jego dopasowanie z Wodnikiem i Lwem to udane połączenie. Jakich cech poszukuje mężczyzna spod tego znaku u swojej potencjalnej ukochanej? Muszą one być zgodne z jego charakterem. Sprawdź, czy macie szansę stworzyć szczęśliwy związek.

Zobacz także: Jak podrywa Koziorożec? 5 oznak, że mu się podobasz

Jakiej partnerki poszukuje mężczyzna spod znaku Koziorożca?

Według mężczyzny spod znaku Koziorożca największymi zaletami u kobiet są następujące cechy:

1. Odpowiedzialność

Mężczyzna Koziorożec lubi kobiety, które mają życie pod kontrolą. Chce zobaczyć w ich domu porządek i ma nadzieję, że panują nad swoim rozkładem zajęć. Jeśli się zorientuje, że jakaś piękna pani płaci wszystkie rachunki po terminie, a dodatkowo jest roztrzepana i zapominalska, przestanie być nią zainteresowany.

2. Ambicja

Na pierwszej randce pyta o to, czym kobieta się zajmuje, jakie ma plany i gdzie widzi samą siebie za kilka lat. Sprawdza w ten sposób, czy jest ambitna. W towarzystwie leniwych pań straszliwie się męczy i nudzi. 

3. Aktywny tryb życia

W jego życiu praca, treningi i inne obowiązki zajmują bardzo ważne miejsce. Nie ma wiele wolnego czasu, więc nie chciałby związać się z kobietą-bluszczem. Woli znaleźć kogoś, z kim może spędzać czas aktywnie.

4. Naturalność

Mężczyzna spod tego znaku lubi kobiety szczere, bezpośrednie i unikające sztuczności. Zakochuje się w partnerkach, które są sobą w każdej sytuacji. Woli randkę na łonie natury niż w środku miasta, a panie bardziej mu się podobają bez makijażu. 

5. Wiedza o świecie

Koziorożec jest najczęściej zaangażowany społecznie i interesuje się polityką. Marzy o tym, by jego partnerka orientowała się w tym, co aktualnie dzieje się w kraju i na świecie. Ceni sobie osoby, które mają własne poglądy i potrafią je wyrażać.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Koziorożca? Warto pamiętać o jednej rzeczy

loader