Zamknij

Te znaki zodiaku mogą nie zdać matury. "Ostatnia szansa, żeby nadrobić zaległości"

25.01.2023 11:45

Matura w 2023 roku to wielka niewiadoma. Trudno przewidzieć, czy będzie trudna, czy łatwa. Wiele jednak zależy od nas - złe przygotowanie sprawi, że nie zdamy egzaminu i będziemy musieli podejść do poprawki. Astrolożka zdradziła w rozmowie z Radiem ZET, które znaki zodiaku będą miały w tym roku najmniej szczęścia.

Matura 2023 - horoskop
fot. Shutterstock

Zapytaliśmy astrolożkę Lilianę o wyniki matury w 2023 roku. Jej zdaniem niektórym znakom zodiaku pójdzie ona doskonale, ale część maturzystów za bardzo zaniedba swoje obowiązki. Z tego powodu może czekać je poprawka.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Matura 2023 - horoskop. Te znaki zodiaku mogą nie zdać egzaminu

Jak nie przejmować się maturą? - to pytanie zadaje sobie teraz wielu 18-latków. Niemal wszyscy odczuwają ogromny stres z powodu egzaminu dojrzałości. Presja ze strony nauczycieli i rodziców jest duża, a uczniowie nie zawsze wiedzą, jak sobie z nią poradzić. Ci, którzy mają zaległości, mogą jeszcze w znacznym stopniu poprawić stan swojej wiedzy. Będą jednak i tacy, którym przyjdzie to z wielką trudnością.

Horoskop na maturę w 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku wskazuje, że cechy naszej osobowości wywrą spory wpływ na wyniki uzyskane na egzaminie. Kto może mieć największe problemy z tym, żeby zdać? Astrolożka Liliana podzieliła się tą informacją w rozmowie z Radiem ZET.

Te znaki zodiaku mogą nie zdać matury. "Ostatnia szansa, żeby nadrobić zaległości"

Kto zda maturę, a kogo czeka poprawka? Horoskop na 2023 rok wskazuje, że te znaki zodiaku muszą liczyć się z problemami:

Rak

Romantyczny Rak w maju będzie wzdychał za utraconą miłością. Ktoś, kto zawrócił mu w głowie, całkowicie odwróci jego uwagę. Powtarzanie lektur szkolnych czy matematycznych reguł będzie mu się wydawało zupełnie bezsensownym zajęciem. Zacznie całymi dniami rozmyślać o ukochanej osobie. Na maturze trudno będzie mu się skoncentrować, przez co straci wiele punktów.

Koziorożec

Zodiakalny Koziorożec przed maturą powinien sprawdzić, co pozwoli mu uzyskać punkty na egzaminie. Jeśli będzie zachowywał się tak, jakby pozjadał wszystkie rozumy, zupełnie zlekceważy wymagania zawarte w kluczu odpowiedzi. Żadna jego odpowiedź nie zostanie wtedy zaliczona. Na maturze trzeba dostosować się do ogólnych wymagań, zamiast narzucać własne reguły.

Strzelec

W życiu młodego Strzelca największe znaczenie mają teraz kwestie towarzyskie. Trudno mu sobie wyobrazić, że już niedługo skończy się szkoła, a po wakacjach nigdy więcej nie zobaczy niektórych kolegów. Jego horoskop zawiera w sobie ostrzeżenie przez zbyt częstymi imprezami. Mogą się dla niego skończyć źle. Nadchodzące miesiące to dla niego ostatnia szansa, by nadrobić zaległości. Ma bowiem spore braki w wiedzy.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.