Obserwuj w Google News

Łóżkowe upodobania według znaku zodiaku. Będziecie zaskoczeni!

2 min. czytania
18.12.2019 11:23
Zareaguj Reakcja

Sprawdź, co mówi o twoich upodobaniach seksualnych twój znak zodiaku. Okazuje się, że mogą one pomóc określić twoje skryte pragnienia oraz temperament w łóżku.

znaki zodiaku w łóżku
fot. Shutterstock

Znaki zodiaku pomagają powiedzieć o nas bardzo dużo. Okazuje się, że pomagają nawet określić łóżkowe upodobania. Sprawdź, co według twojego znaku zodiaku lubisz robić w sypialni!

Redakcja poleca

Łóżkowe upodobania według znaku zodiaku

Bliźnięta

Ciekawe Bliźnięta lubią nowości w łóżku. Ich partner powinien być otwarty na coraz nowsze propozycje. Potencjał seksualny, który drzemie w Bliźniętach, powinien zostać odkryty.

Rak

Wszystkie Raki lubią być namiętne w sypialni. Są perfekcjonistami, dlatego wszystko musi iść zgodnie z ich planem. Dla Raków liczy się nie tylko sam seks, ale również uczucie.

Lew

Temperament seksualny, który drzemie w Lwach bardzo trudno odkryć, dlatego z początku wydają się oziębłe i niedostępne. Jeśli trafią na odpowiedniego partnera, potrafią być bardzo zmysłowe i twórcze w łóżku.

Panna

Ostrożne i wycofane Panny potrafią puścić wodze fantazji, jeśli tylko znajdą osobę, która w nich to rozbudzi. Jeśli tak się stanie, są nie do zatrzymania.

Byk

Przeważnie osoby, które urodziły się pod znakiem Byka, są bardzo zachowawcze. Nie lubią próbować nowych rzeczy, dlatego jeśli, ich partner proponuje im zabawki erotyczne, z pewnością odmówią.

Baran

Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo namiętne. Seks jest dla nich bardzo ważnym elementem życia. Barany w sypialni lubią zadowalać swoich partnerów.

Waga

Osoby spod znaku Wagi bardzo lubią seks bez zobowiązań. To dla nich prawdziwy chleb powszedni, dlatego nie mają problemu, żeby umawiać się na przygodne spotkania. Podyktowane jest to tym, że lubią różnorodność i właśnie dlatego zmieniają tak często partnerów.

Skorpion

Skorpiony bardzo lubią seks. Na każdą spotkaną na swojej drodze osobę patrzą jak na obiekt seksualny. Seks nie stanowi dla nich tematu tabu, dlatego chętnie o nim rozmawiają i często chwalą swoimi możliwościami w towarzystwie.

Strzelec

Dla większości Strzelców seks jest bardzo ważnym elementem ich życia. Większość z nich nie lubi jednak skakać z kwiatka na kwiatek. Strzelce są bardzo temperamentne, dlatego powinny szukać podobnej do siebie osoby.

Koziorożec

Wycofane i chłodne Koziorożce potrafią podgrzać atmosferę w sypialni. Czasami boją się przyznać do tego, co je podnieca. Z odpowiednim partnerem z pewnością wespną się na sam szczyt rozkoszy.

Wodnik

Ten znak zodiaku ma bardzo słaby temperament. Czasami godzi się na nowe propozycje, które zostały zaproponowane przez partnera, jednak same nigdy nie wyjdą z inicjatywą.

Ryby

Seks nie jest dla Ryb zbyt ważny. Podczas łóżkowych igraszek osoby spod tego znaku zodiaku poświęcają się dla swojego partnera do tego stopnia, że same mogą nie odczuwać przyjemności.

Czy twój charakter zgadza się z twoim znakiem zodiaku?

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę