,

Te znaki zodiaku będą miały w kwietniu największego pecha. Nic im się nie uda

28.03.2023 10:06

Horoskop na kwiecień 2023 roku nie jest zbyt łaskawy dla części znaków zodiaku. Pełnia Księżyca, zaćmienie Słońca i retrogradacja Merkurego wywołają nerwową atmosferę. Niektórzy będą mieli przez to tendencję do dokonywania złych wyborów. Pech zacznie ich niemal prześladować.

Horoskop na kwiecień
fot. Shutterstock

Horoskop miesięczny na nadchodzące tygodnie przynosi części z nas powody do zmartwień. Nie ulega wątpliwości, że kwiecień może okazać się dla nas trudny. Namnożenie zjawisk astrologicznych, które wywrą na nas silny wpływ, jest bowiem wyjątkowe.

Zobacz także: Słynna jasnowidzka zdradziła przepis na szczęście. Zaskakujące słowa

Horoskop na kwiecień 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kwiecień rozpocznie się od pełni Księżyca w Wadze, która pokaże nam, jak trudno dokonać wyboru pomiędzy dwiema sprzecznościami. Niektórzy wpadną przez to w miłosne kłopoty. Wyjdą na jaw zdrady i romanse, a także dadzą o sobie znać niezamknięte historie. Będzie to jedynie przedsmak tego, co przyniesie nam retrogradacja Merkurego pod koniec miesiąca. Powróci wtedy wiele byłych miłości... Nie zawsze ze szczęśliwym skutkiem.

Sezon zaćmień, który rozpocznie się od zaćmienia Słońca, przyniesie nam przełomowe zdarzenia w życiu osobistym. Ważne sprawy będą musiały się rozstrzygnąć. Wielu z nas przypomni sobie o czymś, co miało miejsce jesienią ubiegłego roku. Tematy, które wtedy stały się dla nas istotne, znów zaczną domagać się naszej uwagi. Teraz jednak trzeba będzie podjąć decyzję.

Część znaków zodiaku wykorzysta ten chaotyczny czas co tego, by wreszcie zebrać się na odwagę i zmienić swoje życie na lepsze. Będą jednak i tacy, dla których kwiecień okaże się trudnym miesiącem. To Koziorożce, Panny i Raki.

Te znaki zodiaku będą miały w kwietniu największego pecha

Oto horoskop dla tych znaków zodiaku:

Koziorożec

Koziorożce będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Żadna z ważnych dla nich spraw nie potoczy się w takim tempie, w jakim by tego chciały. Pojawią się opóźnienia i przeszkody, a także spore trudności w komunikacji. Jeśli Koziorożce nie zapanują nad swoimi emocjami, już w połowie miesiąca zrobią komuś wielką awanturę.

Panna

Panny mogą w tym miesiącu źle zrozumieć czyjeś intencje - a na dodatek zrobią to wiele razy. Okażą wściekłość bez powodu albo wpadną w głęboki smutek na wiele tygodni. Dopiero w maju odkryją, że druga osoba wcale nie chciała ich zranić. Ona też będzie czuła się zasmucona tym, jak potoczyły się sprawy...

Rak

Pełnia Księżyca źle wpłynie na wszystkie Raki, które w ostatnim czasie wolały żyć przeszłością, zamiast skupiać się na obecnej chwili. Jeśli zaczną teraz idealizować to, co było, przyjdzie im gorzko tego pożałować. Nie docenią przez to swoich bliskich, a zatęsknią za kimś, kto dawno przestał na to zasługiwać...

Zobacz także: Te znaki zodiaku tej wiosny będą najszczęśliwsze. Los im sprzyja

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się