Zamknij

4 znaki zodiaku, które są najodważniejsze w łóżku!

23.01.2020 10:02

Sprawdź, czy jesteś na tej liście!

para
fot. Shutterstock

Na nasze preferencje łóżkowe ma wpływ wiele czynników. Być może zaskoczy was fakt, że w tej kwestii nie bez znaczenia jest też data urodzenia. Zobacz, które znaki zodiaku wykazują się największą odwagą w łóżku.

Znaki zodiaku z którymi w łóżku nie będziesz się nudzić

Zastanawiasz się, dlaczego niektóre osoby w łóżku zachowują się powściągliwie, a inne lubią igraszki i nie boją się eksperymentować? Niektórzy wierzą, że nasze preferencje seksualne mogą być zapisane w gwiazdach. Twój znak zodiaku może powiedzieć na twój temat więcej niż ci się wydaje Tym razem skupimy się na najbardziej odważnych znakach zodiaku, z którymi w łóżku na pewno nie będziemy się nudzić. Czy twój partner jest na tej liście?

Byk

Zodiakalne Byki lubią wyzwania nie tylko w pracy, ale też w łóżku. Najchętniej ciągle by eksperymentowały i mają ogromne pokłady kreatywności, dzięki czemu uważane są za najlepszych kochanków.

Lew

Lwy w łóżku nie mają żadnych zahamowań i zawsze przejmują kontrolę, jednak spełniają też pragnienia seksualne drugiej osoby. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Wodnik

Wodniki wydają się zdystansowane i niedostępne, jednak w łóżku są zupełnie inne. Wykazują się niezwykłą odwagą i chętnie testują nowe pozycje. Osoby spod tego znaku zodiaku nigdy nie mają dosyć!

Koziorożec

Koziorożce są wulkanami energii. W łóżku są bardzo wybredne i doskonale wiedzą, czego chcą. Poza tym chętnie przejmują inicjatywę.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?