Zamknij

8 listopada 2022 roku - nie przegap tej daty w kalendarzu. Może wywrzeć wpływ na twoje życie

02.11.2022 14:33

Trwa jesienny sezon zaćmień, który według astrologów przyniesie nam rewolucję w sprawach osobistych. Sprawdź, na co powinieneś uważać.

Księżyc
fot. Shutterstock

Horoskop na nadchodzący tydzień wskazuje, że zaćmienie Księżyca 8 listopada 2022 rok okaże się niezwykle ważnym wydarzeniem. Astrologowie zapowiadają, że będzie ono połączone z tzw. Ogonem Smoka, czyli zstępującym węzłem lunarnym. Musimy teraz poradzić sobie zarówno z bolesnymi wspomnieniami z przeszłości, jak i aktualnymi problemami.

Zobacz także: Ten znak zodiaku ma najmniej skrupułów w miłości. Może zdradzić bez wyrzutów sumienia

8 listopada 2022 roku - nie przegap tej daty w kalendarzu. Może wywrzeć wpływ na twoje życie

Październikowe zaćmienie Słońca już za nami, ale to nie koniec mrocznych zjawisk, które nas czekają. Przed końcem 2022 roku na niebie wystąpi jeszcze jedno zaćmienie, które może wywołać u wielu znaków zodiaku ogromny stres - zaćmienie Księżyca.

Nadchodzący weekend będzie pełen napięć, więc musimy uważać na swoje zachowanie. Warto uważać, by nie podejmować decyzji pod wpływem emocji.

Krwawy Księżyc - co nam przyniesie? Horoskop na zaćmienie Księżyca 8 listopada 2022 roku

Na co powinniśmy się przygotować w związku z nadchodzącym zaćmieniem? Oto rady astrologów:

1. Wspomnienia są cenną lekcją

W najbliższych dniach powrócą do nas obrazy z przeszłości. Przypomnimy sobie, jak potoczyły się ważne dla nas sprawy. Chociaż będzie to dosyć przykre, możemy sobie uświadomić, jaki błąd popełnialiśmy przez kilka ostatnich lat. Dotyczy to szczególnie takich sytuacji, które cały czas do nas wracają. Jeśli mamy wrażenie, że przeżywamy od dawna tę samą historię, ale z innymi osobami - teraz mamy szansę odkryć i przełamać schemat.

2. Nie warto wracać do tego, co boli

W pierwszej połowie listopada możemy poczuć się tak, jakby odezwał się w nas dawny, nieukojony ból. Najgorsze doświadczenia z ostatnich lat dadzą o sobie znać tak wyraźnie, że może się nam wydawać, że wydarzyły się całkiem niedawno. Choć możemy żywić przekonanie, że przeszłość chce nas dopaść i wrzucić w rozpacz, w rzeczywistości mamy szansę raz na zawsze się od niej uwolnić. Jak to zrobić? Wystarczy zaakceptować to, co nas zraniło. Warto powiedzieć sobie: "Tamta sytuacja bardzo mnie skrzywdziła, ale nigdy już do czegoś takiego nie dopuszczę". To pomoże nam pozbyć się poczucia porażki.

3. Warto sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania

W okolicach 8 listopada możemy wiele razy zauważyć, że pomyliliśmy wyobrażenia z rzeczywistością. Stare lęki dadzą o sobie znać, więc na pewien czas możemy się poczuć niemal sparaliżowani. Jednak wystarczy zastanowić się nad tym, czy problem, z którym się borykamy, można rozwiązać inaczej, niż robiliśmy to do tej pory. W nadchodzących dniach odkryjemy w sobie nowe umiejętności - warto skorzystać z nich od razu. Dzięki temu przyciągniemy do siebie miłe niespodzianki.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?