Kobiety spod tych znaków zodiaku w 2023 roku mogą zostać zdradzone. Czeka je bolesne rozstanie

31.01.2023 12:30

Horoskop miłosny na 2023 rok nie jest łaskawy dla kobiet spod tych 3 znaków zodiaku. Ukochany mężczyzna porzuci je dla kogoś innego.

Kobieta
fot. Shutterstock

Byk, Baran, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, a może Ryby? Które znaki zodiaku muszą wykazać się największą czujnością w sprawach uczuciowych? Jak wskazuje horoskop na 2023 rok, nie wszyscy mogą liczyć na przychylność Wenus. Szczególnie niektóre kobiety mogą teraz zostać porzucone i zdradzone.

Horoskop miłosny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Nadchodzący rok nie będzie zbyt dobrym okresem w życiu części znaków zodiaku. Astrologowie wskazali, kto doświadczy niemiłych przeżyć. Rozczarowania uczuciowe mogą mieć związek ze zdradą. Kobiety spod znaku Wodnika, Koziorożca i Bliźniąt poczują się niedocenione przez bliską osobę, a następnie zauważą, że zaczęła się ona spotykać z kimś innym.

W nadchodzącym czasie nie warto składać żadnych miłosnych deklaracji. Niedługo po tym może się okazać, że słowa "kocham cię" wcale nie były potrzebne. Dopóki nie uda się nabrać pewności w sprawie tego, czy druga strona w relacji jest szczerze zakochana, lepiej zachować ostrożność.

Kobiety spod tych znaków zodiaku w 2023 roku mogą zostać zdradzone

Przedstawicielki tych znaków zodiaku w 2023 roku doświadczą bolesnego rozstania z ukochanym mężczyzną:

Wodnik

Pani Wodnik powinna uważać na to, co mówi. Kiedy poinformuje partnera o swoim pełnym oddaniu i zacznie zapewniać, jak bardzo jest mu wierna, może go tylko wystraszyć. On nie będzie jeszcze gotowy na podobne zobowiązania. Odruchowo postanowi więc trochę się odsunąć, a następnie nawiąże romans. Zachowa to jednak w tajemnicy.

Koziorożec

Kobieta spod znaku Koziorożca popełni błąd, jeśli uwierzy słowom mężczyzny, który jeszcze nie zaproponował jej związku. Wcale nie będzie miał tego w planach. Nawet jeśli zacznie się z nią widywać niemal każdego dnia, może unikać poważnych deklaracji. Szybko się okaże, że postępuje w taki sposób z wyraźnie określonego powodu - romansuje z wieloma kobietami naraz.

 

Bliźnięta

Pani spod znaku Bliźniąt musi w tym roku unikać związków na odległość. Jej ukochany nie będzie bowiem wierny. Jest o wiele bardziej prawdopodobne, że postanowi wieść podwójne życie i zacznie okłamywać ją na każdym kroku.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.