Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

16.09.2021 14:14

Właścicielki tych znaków zodiaku rzadko zostawiają partnerowi możliwość wyjścia z inicjatywą. Same dążą do tego, by go poderwać.

Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni lubią zdobywać - o tym wie każda z nas. Nie wszystkie jednak potrafimy na to zaczekać. Przedstawicielki tych znaków zodiaku starają się przyspieszyć sprawy, oferując ukochanym randki i proponując związek.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom

Właścicielki tych znaków zodiaku w swoich relacjach z mężczyznami często popełniają spory błąd. Nie umieją zaczekać na to, aż partner wyjdzie z inicjatywą, i same mu się narzucają. Z tego powodu każda z nich spotyka się z odrzuceniem.

Kobiety spod tych znaków zodiaku często wychodzą na zdesperowane

Kobiety spod tych znaków zodiaku same próbują zdobyć mężczyznę:

Rak

Kobieta Rak jest niepewna siebie i nie umie uwierzyć, że mogłaby się komuś naprawdę spodobać. Dlatego już na początku relacji z mężczyzną potrzebuje nieustannych zapewnień o jego uczuciach. Aby je uzyskać, sama wyznaje, jak bardzo jest do niego przywiązana. Wielu partnerów to płoszy.

Skorpion

Pani spod znaku Skorpiona jest znana z tego, że na każdym kroku snuje manipulacje i intrygi. Wszystkie jej działania mają z góry określony cel. Mężczyzna, który jej się podoba, ma wpaść w zastawione przez nią sidła, by zakochać się bez pamięci. Problem polega jednak na tym, że jej "ofiara" często orientuje się w tym planie i ucieka.

Baran

Pani Baran to niecierpliwa kochanka. Gdy mężczyzna nie odzywa się do niej dłużej niż przez jeden dzień, sama zaczyna do niego pisać. Zdarza się również, że o wiele za szybko zadaje mu pytania o przyszłość relacji. Wywiera zbyt silną presję, więc ukochany ją porzuca.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

loader