Zamknij

Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

15.01.2021 15:42

Kobiety, które mają jeden z tych znaków zodiaku, nie nadają się na żony. Sprawdź, czy jesteś na liście.

Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Ślub i piękne wesele to spełnienie marzeń - ale czy dla każdego? Są kobiety, których wcale to nie pociąga. Nie widzą siebie w roli żony i wcale nie zazdroszczą koleżankom, kiedy chwalą się pierścionkami zaręczynowymi. Niektóre żyją w przekonaniu, że pragną znaleźć męża, jednak kiedy spotkają odpowiedniego kandydata, wcale nie mają ochoty wiązać się z nim na zawsze...

Masz jeden z tych znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż.

Zobacz także: Dlaczego on nie odpisuje? Może za to odpowiadać jego znak zodiaku

Kobiety, które mają jeden z tych znaków zodiaku, mogą nigdy nie wyjść za mąż

Określenie "stara panna" je śmieszy. Większość z nich dobrowolnie nią zostanie. Te kobiety nie nadają się na żony:

Bliźnięta

Jest zbyt niezależna, by decydować się na wieloletnie zobowiązania. Nie umie sobie wyobrazić, że jakiś mężczyzna rościłby sobie do niej prawa i na dodatek miał to "na piśmie". Związki mają dla niej określoną datę przydatności, po pewnym czasie nadają się po prostu do wyrzucenia. Gdyby kobieta spod znaku Bliźniąt wyszła za mąż, z pewnością zdradzałaby męża.

Lew

Lwica ma w sobie wiele ciepła i ceni domową atmosferę. Jednak jej natura nie pozwala na bycie czyjąś żoną. Partner musiałby zostawić jej mnóstwo swobody i nigdy za nią nie decydować, aby zechciała rozważyć taki pomysł jak ślub. Każdy, kto kiedykolwiek się z nią związał, doskonale wie, że wystarczy tylko raz spróbować narzucić jej warunki, by zechciała odejść.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika wolą samotność. Związki z ludźmi są dla nich męczące i muszą regularnie izolować się od partnera, by ładować swoje baterie. Ich introwertyczne usposobienie sprawia, że w małżeństwie czuliby się jak w klatce. Preferują relacje, w których można pozostać niezależnym.

Waga

Kobiety Wagi uwielbiają romanse. Mają być piękne, pełne wyjątkowych chwil i cudownych nocy w sypialni. Zodiakalna Waga panicznie obawia się tego, że jej ukochany mężczyzna po ślubie przebierze się w dresy i przestanie się starać. Woli nie sprawdzać, czy tak by się rzeczywiście stało.

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają problem z samoakceptacją. Są wobec siebie bardzo krytyczne

Szukasz miłości? Zobacz, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?