Zamknij

Kobieta Wodnik - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

20.07.2021 13:20

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Wodnika? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Zakochani
fot. Shutterstock

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia. Dzięki niej możemy się dowiedzieć, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Wodnika.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Wodnika? Musisz znać ten jeden sekret, by to zrobić

Kobieta Wodnik - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Wodnika ma nietypowy charakter. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Wagą, Bliźniętami i Lwem. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Wodnika? Poznaj jego sekret!

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Wodnika?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla pani spod znaku Wodnika? Oto najważniejsze z nich:

1. Własny styl

Ekscentryczna pani Wodnik bardzo się wyróżnia na tle otoczenia. Nie umie się dopasować do panujących reguł, przez co często czuje się wyobcowana. Jej mężczyzna powinien mieć swój oryginalny styl bycia. Chciałaby związać się z kimś, z kim stanowiłaby wyjątkową parę.

2. Dystans

Znak zodiaku Wodnika jest często kojarzony z emocjonalnym chłodem i przesadnie intelektualnym podejściem do życia. Kobieta urodzona pod koniec stycznia i w lutym lubi myślenie abstrakcyjne, a nie przepada natomiast za wyrażaniem emocji. Nie stworzy udanej relacji z romantykiem.

3. Odrobina marzycielstwa

Pani Wodnik uważa, że zwykłe życie jest nudne. Nie chce być taka jak wszyscy - wręcz przeciwnie, jej marzeniem jest znalezienie własnego pomysłu na to, jak wykorzystać dany jej czas na Ziemi. Im bardziej będzie fantazyjny, tym większą będzie miała satysfakcję, gdy go zrealizuje.

4. Rozległa wiedza

Można skraść jej serce samymi rozmowami, jeśli jest się w stanie sypać ciekawostkami jak z rękawa. Ona zawsze chce dowiedzieć się czegoś nowego. Nie lubi, kiedy ludzie się wymądrzają, ale autentyczne zainteresowanie nauką i rozwojem świata to dla niej ogromna zaleta.

5. Potrzeba izolacji

Kobieta spod tego znaku ma samotniczą naturę. Decyzja o wejściu w związek jest dla niej przełomowa. Nie oznacza to jednak, że od tej pory będzie miała ochotę spędzać wszystkie wieczory poza domem i bawić się ze znajomymi ukochanego. Często potrzebuje być z dala od ludzi, w ciszy i w spokoju. Chciałaby spotkać mężczyznę, z którym mogłaby czasem pomilczeć.

Zobacz także: Zodiakalny Wodnik w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?