Zamknij

Kobieta Waga - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

13.07.2021 12:53

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Wagi? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Zakochani
fot. Shutterstock

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia. Dzięki niej możemy się dowiedzieć, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Wagi.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalną Wagę? Poznaj jej skrywany sekret!

Kobieta Waga - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Wagi jest z natury spokojna, ale mimo to ma mocny charakter. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Wodnikiem, Bliźniętami i Lwem. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak podrywa Waga? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Wagi?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla Wagi? Oto najważniejsze z nich:

1. Ciekawość świata

Pani Waga marzy o tym, żeby podróżować po wielu krajach i poznawać różne kultury. Uwielbia słuchać czyichś historii - cały czas szuka wokół siebie inspiracji. Ma otwarty umysł i jest tolerancyjna, a także chętnie chłonie wiedzę. Jej marzeniem jest spotkanie mężczyzny, który posiada wszystkie te cechy.

2. Wyczucie estetyki

Kobieta spod tego znaku jest typem artystki i chce otaczać się pięknem na każdym kroku. Nie ocenia wyglądu innych ludzi, ale uważnie obserwuje to, jak się ubierają. Zwraca uwagę na harmonijne połączenia kolorów i stylów ubrań. Dobrze się czuje w obecności osób, które umieją je odpowiednio dobierać. Trudno jej wytrzymać w towarzystwie mężczyzny ubierającego się np. w jaskrawe koszulki.

3. Odrobina wrażliwości

Waga poszukuje partnera, przy którym będzie mogła zachowywać się swobodnie. W jego obecności chce otwarcie przyznawać się do swoich uczuć. Z natury jest bardzo wrażliwa i głęboko przeżywa wszystko, co jej się przydarza. Jej mężczyzna powinien mieć chociaż trochę wyczucia, by nie okazywać jej wtedy chłodu.

4. Miłe usposobienie

Kobieta spod tego znaku najbardziej na świecie ceni sobie harmonię i święty spokój. Jest w stanie wiele poświęcić, byle tylko móc uniknąć konfliktów. Zawsze stara się być miła dla ludzi i z pewnością nie chciałaby mieć mężczyzny, który prowokuje kłótnie albo obraża innych.

5. Zdecydowanie

Pani Waga często ma trudność z podejmowaniem decyzji. Potrzebuje partnera, który czasem wybierze coś za nią. Jeśli później odkryje, że działał dla jej korzyści i sprawy dobrze się potoczyły, z przyjemnością pozwoli mu dominować w relacji. Lubi mężczyzn, którzy potrafią przejąć inicjatywę. 

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

loader