Zamknij

Kobieta Strzelec - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

15.07.2021 13:24

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Strzelca? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Kobieta
fot. Shutterstock

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia. Dzięki niej możemy się dowiedzieć, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Strzelca.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Strzelca? Warto wiedzieć o jednej rzeczy

Kobieta Strzelec - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Strzelca ma mocną osobowość. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Baranem, Lwem i Wagą. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak podrywa Strzelec? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Strzelca?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla pani Strzelec? Oto najważniejsze z nich:

1. Poczucie humoru

Kobieta spod tego znaku zwraca uwagę przede wszystkim na osoby, które potrafią żartować i mają dystans do rzeczywistości. Na początku znajomości nic tak nie zaskarbi jej sympatii, jak zabawne komentarze. Warto jednak pamiętać, że nie lubi złośliwych dowcipów.

2. Odrobina szaleństwa

Pani Strzelec lubi się wygłupiać, szczególnie wtedy, gdy jest sam na sam ze swoim partnerem. Z nią można śmiać się ze wszystkiego. Marzy o mężczyźnie, który sam też chętnie obraca w żart zwyczajne codzienne czynności.

3. Niepoprawny optymizm

Ponieważ sama nigdy nie traci nadziei, że wszystko ułoży się jak najlepiej, przez całe życie poszukuje towarzystwa takich mężczyzn, którzy zawsze mają uśmiech na twarzy. Nie chodzi tylko o życiowy entuzjazm czy skłonność do żartów - kobieta spod tego znaku wierzy, że nawet z najgorszej sytuacji jest jakieś wyjście.

4. Zaangażowanie

Pani Strzelec chce związać się z partnerem, który nie będzie bał się przyznać, jak bardzo mu na niej zależy. Jej marzeniem jest stworzenie bliskiej, intymnej relacji, opartej na otwartości i wzajemnym zaufaniu. W przeciwieństwie do mężczyzny spod tego znaku nie lubi relacji bez zobowiązań.

5. Kreatywność

Kobieta spod tego znaku lubi mężczyzn z pasją. Chce wiedzieć, że jej ukochany ma swój ulubiony sposób spędzania czasu. Jeśli jest coś, co go ekscytuje, staje się dla niej o wiele bardziej pociągający.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?