Zamknij

Kobieta spod znaku Bliźniąt - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

07.07.2021 15:19

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Bliźniąt? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Zakochani
fot. Shutterstock

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia, która podpowiada, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Bliźniąt.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Bliźniaka? Poznaj łatwy sposób

Kobieta spod znaku Bliźniąt - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Bliźniąt jest jedyna w swoim rodzaju. Myśli o życiu zdroworozsądkowo, ale czasem lubi zaszaleć. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Wodnikiem, Lwem i Strzelcem. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak podrywa Bliźniak? Po czym poznać, że mu się podobasz

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Bliźniąt?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla pani spod znaku Bliźniąt? Oto najważniejsze z nich:

1. Dojrzałość

Kobieta spod tego znaku nie lubi wiecznych chłopców. Stawia mężczyznom jasno określone wymagania i nie zamierza im matkować. Chętnie spotyka się ze starszymi od siebie partnerami i nie przeszkadza jej nawet bardzo duża różnica wieku. 

2. Spełnienie zawodowe

Pani spod znaku Bliźniąt wprost przepada za relacjami typu "mistrz-uczennica". Mężczyzna, z którym się spotyka, powinien mieć wysoką pozycję zawodową i o wiele większe doświadczenie niż ona. Chce się od niego uczyć.

3. Tajemniczość

Nie doceni partnera, który na każdym kroku będzie się dla niej poświęcał. Zamiast tego woli kogoś, kto raz na pewien czas będzie znikał. To podgrzewa atmosferę w związku. Poczucie pewności sprawia, że kobieta spod tego znaku zaczyna się nudzić daną relacją.

4. Umiejętność prowadzenia rozmowy

Uwielbia rozmawiać z ludźmi i najchętniej robiłaby to cały czas. Są chwile, w których buzia jej się nie zamyka. Często opowiada o sobie, ale bardzo chętnie dzieli się też odkryciami i ciekawostkami. Jej partner powinien się w pełni angażować w takie konwersacje.

5. Wyczucie sytuacji

Kobieta spod znaku Bliźniąt jest z natury bardzo zmienna, więc poszukuje mężczyzny, który będzie umiał za nią nadążyć. Musi być spostrzegawczy i przenikliwy, by umieć zgadnąć, jaki nastrój ma jego partnerka. To pomaga uniknąć nieporozumień.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Bliźniąt. Z tymi 3 znakami stworzą najbardziej udany związek

loader