Zamknij

Kobieta Skorpion - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

14.07.2021 15:20

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Skorpiona? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Zakochani
fot. Shutterstock

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia. Dzięki niej możemy się dowiedzieć, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Skorpiona.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Skorpiona? Oto najprostszy sposób

Kobieta Skorpion - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Skorpiona ma mocną osobowość. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Rakiem, Rybami i Bliźniętami. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak podrywa Skorpion? Po czym poznać, że mu się podobasz

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Skorpiona?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla pani Skorpion? Oto najważniejsze z nich:

1. Tajemniczość

Na początku znajomości najbardziej ekscytują ją sytuacje, w których nie wie o mężczyźnie zbyt wiele. Kobieta spod tego znaku uwielbia zagadki, gry i podchody.

2. Emocjonalność

Nadwrażliwa i wybuchowa pani Skorpion nie znalazłaby porozumienia z kimś, kto kieruje się w życiu rozsądkiem, a nie uczuciami. Z takim mężczyzną zbyt trudno byłoby jej rozmawiać.

3. Skłonność do poświęceń

Ponieważ sama wyraża uczucia poprzez poświęcenie, tego samego oczekuje od swojego mężczyzny. Z jednej strony chodzi o rezygnowanie z własnych przyjemności dla radości partnera, ale z drugiej - o poważne decyzje. Dla niej liczy się taka miłość, która jest nie tylko "dlatego", ale też "mimo wszystko".

4. Absolutne oddanie

Pani Skorpion domaga się całkowitej wierności i głębokiego zaangażowania. Nie wyobraża sobie relacji, w której byłaby niepewna uczuć swojego partnera. Ona chce wiedzieć, że jest dla niego najważniejsza na świecie.

5. Szczypta uległości

Kobieta spod tego znaku lubi mieć poczucie kontroli nad sytuacją. Jej partner będzie musiał się przyzwyczaić do tego, że rzadko ma ostatnie słowo w dyskusji. Szczególnie po ślubie pani Skorpion uważa się za osobę, która rządzi w domu.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!