Zamknij

Kobieta Rak - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

08.07.2021 13:18

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Raka? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Zakochani
fot. Shutterstock

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia, która podpowiada, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Raka.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Raka? 3 rzeczy, o których warto wiedzieć

Kobieta Rak - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Raka jest bardzo wrażliwa. Głęboko przeżywa swoje miłosne relacje. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Bykiem, Wagą i Rybami. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak podrywa Rak? Przekonaj się, czy mu się podobasz!

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Raka?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla pani Rak? Oto najważniejsze z nich:

1. Wrażliwość

Rak to jeden z najbardziej emocjonalnych znaków zodiaku. Kobieta urodzona w ostatnich dniach czerwca lub w lipcu jest uczuciowa i często się wzrusza. Chce spotkać silnego mężczyznę, który będzie ją chronił, ale jednocześnie rozumiał jej emocje.

2. Opiekuńczość

Pani Rak jest z natury niezależna i nie lubi odgrywać roli "damy w opałach", ale ceni sobie mężczyzn, którzy w naturalny sposób czują się odpowiedzialni za swoje partnerki. Każdy gest świadczący o tym, że ukochany się o nią troszczy, bardzo ją rozczula.

3. Czułość

Uwielbia się przytulać i mogłaby robić to przez cały czas. Pragnie mężczyzny, który wspaniale całuje i nie skraca czasu trwania gry wstępnej do 5 minut. Marzy o tym, by ją rozpieszczał i pozwalał jej zasypiać w swoich ramionach.

4. Zdrowy rozsądek

Pani Rak ma tendencję do bujania w obłokach i zbyt częstego uciekania w świat wyobraźni. To niepoprawna romantyczka, mająca skłonność do idealizowania. Szuka mężczyzny, który twardo stąpa po ziemi i jest w stanie zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa.

5. Odwaga

Kobieta spod znaku Raka miewa czasem problem z nieśmiałością. Chciałaby, by partner wyręczał ją w różnych sytuacjach - np. kiedy się wstydzi dokądś zadzwonić lub z kimś porozmawiać. Potrzebuje mężczyzny, który czasem przejmie kontrolę nad sytuacją.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Raka. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

loader