Zamknij

Kobieta Panna - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

12.07.2021 13:03

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Panny? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Zakochani
fot. Shutterstock

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia. Dzięki niej możemy się dowiedzieć, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Panny.

Zobacz także: Jak podrywa Panna? Po czym poznać, że mu się podobasz

Kobieta Panna - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Panny jest z natury spokojna, ale mimo to ma mocny charakter. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Koziorożcem, Bykiem i Wodnikiem. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalną Pannę? Ta rada może cię zaskoczyć

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Panny?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla Panny? Oto najważniejsze z nich:

1. Inteligencja

Bez tego żaden mężczyzna nie ma u niej szans. Sama jest intelektualistką i uwielbia się uczyć. W wolnych chwilach zdobywa wiedzę czytając książki. Jej potencjalny partner musi być bystry i wykształcony.

2. Zdrowy rozsądek

Kobieta spod tego znaku pragnie związać się z kimś, kto zawsze potrafi wziąć sprawy "na chłopski rozum". Nie znosi marzycielstwa i braku logiki. O wiele bardziej ceni sobie mężczyzn, którzy upraszczają skomplikowane problemy.

3. Odpowiedzialność

Panna poszukuje partnera, by zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa. Potencjalny kandydat powinien być kimś, kto ma głowę na karku. Kobieta spod tego znaku chce wiedzieć, że w razie kłopotów jej ukochany będzie w stanie o nią zadbać.

4. Odporność psychiczna

Nie lubi patrzeć na świat przez różowe okulary. Ceni sobie ludzi, którzy nazywają sprawy po imieniu. Mężczyzna, którego pokocha, nie powinien uciekać od problemów, tylko odważnie się z nimi zmierzyć. Jeśli zobaczy łzy na jego twarzy, przestanie być dla niej atrakcyjny.

5. Cierpliwość

Panna nie lubi się spieszyć i wszystko chce robić po swojemu. Jej partner powinien rozumieć, że ukochana nie jest w stanie niczego zrobić pod presją. Wydawanie jej rozkazów albo zmuszanie do czegoś to najprostszy sposób na to, by zamknęła się w sobie. Lepiej dać jej więcej czasu.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Panny. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

loader