Zamknij

Kobieta Koziorożec - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

19.07.2021 14:00

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Koziorożca? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Kobieta
fot. Shutterstock

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia. Dzięki niej możemy się dowiedzieć, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Koziorożca.

Zobacz także: Zodiakalny Koziorożec w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Kobieta Koziorożec - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Koziorożca ma mocny charakter. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Bykiem, Panną i Wodnikiem. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak podrywa Koziorożec? 5 oznak, że mu się podobasz

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Koziorożca?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla pani Koziorożec? Oto najważniejsze z nich:

1. Pewność siebie

Kobieta spod tego znaku nie wytrzyma zbyt długo w towarzystwie nieśmiałego faceta. Potrzebuje mężczyzny, a nie małego chłopca. Jeśli ktoś chce zwrócić jej uwagę, powinien sam wyjść z inicjatywą.

2. Uważność

Pani Koziorożec nie lubi płytkich relacji. Gdy rozpoczyna nową znajomość, chce mieć poczucie, że jej potencjalny partner jest na niej w pełni skoncentrowany. Doceni mężczyznę, który zapamięta treść rozmów i będzie chciał ją jak najlepiej poznać.

3. Lojalność

Choć ma na tyle silną osobowość, że doskonale poradziłaby sobie sama, w związku z mężczyzną lubi poczuć się bezpiecznie. Skłonność do zaangażowania to dla niej jedna z najbardziej pożądanych cech w relacji. Kiedy jest pewna uczuć mężczyzny i nie wątpi w jego oddanie, jest szczęśliwa.

4. Pracowitość

Pani Koziorożec jest z natury ambitna i nigdy nie osiada na laurach. Partner powinien motywować ją do tego, by mogła się nieustannie rozwijać. Leń i maruda będzie irytował ją do tego stopnia, że szybko od niego odejdzie.

5. Energia do życia

Kobieta spod tego znaku lubi mężczyzn, którzy zawsze czują się gotowi do działania. Dzięki temu w związku można dzielić ze sobą najpiękniejsze chwile. Jeśli uda jej się spotkać kogoś, z kim będzie miała szansę spełniać marzenia, zostanie z nim na długo.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Koziorożca? Warto pamiętać o jednej rzeczy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?