,

Kobieta Baran - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

28.03.2023 09:00

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Barana? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Kobieta Baran - jaki znak do niej pasuje?
fot. Shutterstock

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia, która podpowiada, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Barana.

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka

Kobieta Baran - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Barana jest zmysłowa i impulsywna. Posiada ognisty temperament, czym robi ogromne wrażenie na płci przeciwnej. Mężczyźni za nią szaleją, ale niewielu z nich potrafi ją zdobyć i stworzyć z nią udaną relację. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Baranem, Lwem i Strzelcem.

Zobacz także: Zodiakalny Baran w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Barana?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla pani Baran? Oto najważniejsze z nich:

1. Odwaga i zdecydowanie

Kobieta spod znaku Barana nawet nie spojrzy na nieśmiałego i lękliwego wielbiciela. Nie traci czasu na relacje z takimi mężczyznami. Ona potrzebuje kogoś, kto będzie umiał poskromić jej wybuchowy charakter.

2. Szybkość w podejmowaniu decyzji

Osoby urodzone w marcu i w kwietniu są z natury bardzo niecierpliwe. Pani Baran nienawidzi czekania. Odkładanie czegoś na później albo przekładanie spotkań na odległy termin to coś, co bardzo ją zniechęca. Pragnie mężczyzny, który jest energiczny i szybki w działaniu.

3. Odrobina bezczelności

Dobrze wychowany i ułożony mężczyzna zyska jej szacunek, ale z pewnością nie zawróci jej w głowie. Partner kobiety spod znaku Barana musi mieć w sobie coś z niegrzecznego chłopca. Łobuzerski urok, skłonność do prowokacji albo chwilami przesadna szczerość to coś, co się jej podoba.

4. Asertywność

Regularne kłótnie to dla niej część udanej relacji. Lubi się sprzeczać, więc czasem specjalnie drażni swojego ukochanego. Chce mieć pewność, że będzie umiał odpowiedzieć jej tym samym. Jeśli się na nią obrazi albo będzie zasmucony jej zachowaniem, poczuje się zawiedziona.

5. Emocjonalność

Pani spod znaku Barana nie należy do osób, które cenią sobie zdrowy rozsądek. Ona woli podążanie za instynktem, a w miłości najważniejsze są dla niej namiętność i porywy serca. Potrzebuje szalonego romansu, pełnego spontaniczności. Kiedy mężczyzna wyznaje jej swoje płomienne uczucia, odpowiada mu tym samym.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Barana? Wystarczy znać jeden sekret

loader

Logo radiozet Dzieje się