Jak zdradza zodiakalny Lew? Po tym poznasz, że ma kogoś na boku

23.08.2021 13:22

Podejrzewasz, że twój partner spod znaku Lwa ma romans? Poniżej znajdziesz wskazówki, które podpowiedzą ci, czy twoje obawy są słuszne.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Boisz się, że twój partner cię zdradza, ale nie jesteś pewna, jak mogłabyś to sprawdzić? Astrologia może ci pomóc. Poszczególne znaki zodiaku zachowują się inaczej, kiedy nawiązują sekretny romans. Przekonaj się, jak zdradza zodiakalny Lew.

Zobacz także: Zodiakalny Lew w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Czy mężczyzna spod znaku Lwa jest wierny?

Lew to znak zodiaku, który z natury jest monogamiczny. Tworzy stałe związki i pozostaje wierny swojemu partnerowi. Zdrada w żaden sposób go nie pociąga, więc jest mało prawdopodobne, żeby się na nią zdecydował. O wiele bardziej kręci go zazdrość.

Jak zdradza zodiakalny Lew?

Oto lista zachowań, po których możesz poznać, że mężczyzna spod znaku Lwa nie jest ci wierny:

1. Flirtuje na twoich oczach

Zamiast dopuszczać się zdrady, Lew woli podkręcić atmosferę w związku. Kiedy zaczyna mu brakować wrażeń, zaczyna flirtować z innymi osobami. Na początku robi to w niewinny sposób.

2. "To nie moja wina"

Lew może próbować zwrócić na siebie uwagę opowieściami o tym, jakie ma powodzenie u płci przeciwnej. Będzie przy tym podkreślał, że nie robi nic złego - to kobiety starają się go poderwać. Chce w ten sposób przypomnieć partnerce o tym, jak wiele jest wart.

3. "Liczysz się tylko ty"

Działania Lwa mają swój cel - prowokuje podobne sytuacje i stara się wyprowadzić ukochaną z równowagi tylko po to, by mieć pretekst do wyznania jej, że jest dla niego najważniejsza. Ten znak zodiaku uwielbia się obnosić ze swoją wiernością. Dla zwiększenia efektu stara się podkreślić, że w sprawach miłosnych zawsze ma wiele możliwości do wyboru.

4. Ma pretensje o jedną rzecz

Jeśli jednak Lew rzeczywiście pomyślał o zdradzie, mogło się tak stać tylko z jednego powodu - czuł się niedoceniany. Podejmie ostatnią próbę ratowania związku, mówiąc wprost, że w ostatnim czasie był źle traktowany. Kiedy nie usłyszy przeprosin, może zdecydować się na romans.

5. Zrywa znajomość

Mężczyzna spod tego znaku nie potrafi prowadzić podwójnego życia. Decyzja o zdradzie jest dla niego równoznaczna z tym, że właśnie zakończył związek. Przeprowadzi z partnerką krótką, rzeczową rozmowę o rozstaniu i nie będzie chciał negocjować.

Zobacz także: Zodiakalny Lew po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?