Zamknij

Jak zdradza zodiakalny Bliźniak? Po tym poznasz, że ma kogoś na boku

12.08.2021 15:19

Podejrzewasz, że twój partner spod znaku Bliźniąt ma romans? Poniżej znajdziesz wskazówki, które podpowiedzą ci, czy twoje obawy są słuszne.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Boisz się, że twój partner cię zdradza, ale nie jesteś pewna, jak mogłabyś to sprawdzić? Astrologia może ci pomóc. Poszczególne znaki zodiaku zachowują się inaczej, kiedy nawiązują sekretny romans. Przekonaj się, jak zdradza zodiakalny Bliźniak.

Zobacz także: Jak zerwać z zodiakalnym Bliźniakiem? 5 przydatnych wskazówek

Czy mężczyzna spod znaku Bliźniąt jest wierny?

Bliźniak to znak zodiaku, który dość często bywa kojarzony ze zdradą. Astrologowie twierdzą, że jest bardzo zmienny i łatwo się nudzi swoimi miłosnymi zdobyczami. Trudno zatrzymać go przy sobie na stałe.

Jak zdradza zodiakalny Bliźniak?

Oto lista zachowań, po których możesz poznać, że mężczyzna spod znaku Bliźniąt nie jest ci wierny:

1. Zaczął cię unikać

Nie mamy dobrych wiadomości - Bliźnięta rzadko uważają zdradę za poważne przewinienie i mogą nawet nie mieć z jej powodu żadnych wyrzutów sumienia. Mimo to podświadomie unikają partnera przez pewien czas, jakby chciały, by zdarzenie się przedawniło. 

2. Stracił ochotę na seks

Kiedy mężczyzna spod tego znaku ma romans, na początku wydaje mu się, że jest zakochany w nowej kobiecie. Choć trudno to pojąć, w tej sytuacji zdradą byłoby dla niego zbliżenie z partnerką, z którą wciąż jest związany, choć powinien zaproponować rozstanie. 

3. Ciągle się nad czymś zastanawia

Każdy Bliźniak, który zaczyna prowadzić podwójne życie, dopisuje sobie do tego jakąś filozofię. Najchętniej co dwa dni przesiadywałby wtedy u psychoterapeuty, by rozmyślać nad swoją skomplikowaną osobowością. Czuje się zagubiony, a jednocześnie pragnie, by jego sytuacja miała jakiś głębszy sens. Może więc wydawać się nieobecny i zamyślony. 

4. Zwierza się przyjaciołom

Po zaplanowaniu tego, w jaki sposób zamierza o tym opowiadać, mężczyzna spod znaku Bliźniąt zaczyna mówić o zdradzie swoim bliskim. Niby robi to w wielkiej tajemnicy, jednak w pewnym sensie przechwala się swoim romansem - nie ma nic przeciwko, by dowiedziało się o tym kilka osób więcej. To dla niego rodzaj niebezpiecznej gry. Wie, że sporo ryzykuje, rozgłaszając tę informację.

5. Wszystkiemu zaprzecza

Gdy wieść dotrze do jego partnerki, odmówi składania wyjaśnień. Powie: "Jeśli chcesz wierzyć we wszystkie te kłamstwa, to proszę bardzo". Od tej pory będzie udawał, że czuje się obrażony fałszywymi oskarżeniami. Dopóki jego ukochana nie znajdzie niezbitych dowodów zdrady, nie przyzna się do niczego. 

Zobacz także: Zodiakalne Bliźnięta po rozstaniu. Zobacz, czego się po nich spodziewać

loader