Zamknij

Jak zdradza mężczyzna spod znaku Wagi? Po tym poznasz, że ma kogoś na boku

25.08.2021 15:17

Podejrzewasz, że twój partner spod znaku Wagi ma romans? Poniżej znajdziesz wskazówki, które podpowiedzą ci, czy twoje obawy są słuszne.

Zakochani
fot. Shutterstock

Boisz się, że twój partner cię zdradza, ale nie jesteś pewna, jak mogłabyś to sprawdzić? Astrologia może ci pomóc. Poszczególne znaki zodiaku zachowują się inaczej, kiedy nawiązują sekretny romans. Przekonaj się, jak zdradza mężczyzna spod znaku Wagi.

Zobacz także: Zodiakalna Waga w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Czy mężczyzna spod znaku Wagi jest wierny?

Waga to znak zodiaku, który dość często bywa kojarzony ze zdradą. Wynika to z tego, że jest chwiejny emocjonalnie i niezdecydowany. Jednego dnia może mu się wydawać, że się w kimś zakochał, a już drugiego - zupełnie o tym zapomina. Czasem prowadzi go to do niewierności.

Jak zdradza mężczyzna spod znaku Wagi?

Oto lista zachowań, po których możesz poznać, że mężczyzna spod znaku Wagi nie jest ci wierny:

1. Znika z powierzchni ziemi

Pierwszym powodem do niepokoju dla partnerki mężczyzny spod tego znaku powinno być to, że nagle przestał się do niej odzywać. On uwielbia pozostawać w kontakcie z ukochaną sobą i nawet jeśli nie może się z nią zobaczyć, pisze do niej i dzwoni. Robił tak do tej pory, a teraz zniknął? Prawdopodobnie oznacza to, że rozmawia z kimś innym.

2. Ma nowe upodobania

Zodiakalne Wagi są jak kameleony i ulegają bardzo silnym wpływom otoczenia. Kiedy są zauroczone, podświadomie naśladują obiekt swoich westchnień. Mogą z dnia na dzień polubić określone smaki, miejsca, książki czy filmy. Cały czas ciągnie je do tego, co kojarzy im się z ich aktualnym romansem.

3. Zbyt często się uśmiecha

Jeśli przestał reagować na problemy i nagle zupełnie zobojętniał na sprawy dotyczące jego życia z partnerką, powinno to wzbudzić jej czujność. Z natury jest empatyczny i interesuje się tym, co dzieje się z jego bliskimi. Kiedy jednak jest myślami gdzie indziej, może zachowywać się nonszalancko.

4. Zaczął wypowiadać się w inny sposób

Przestał używać swoich ulubionych powiedzonek i zastąpił je nowymi? Coś, co do tej pory uwielbiał mówić, nagle już go nie rozczula ani nie śmieszy? Wypowiada zdania, które brzmią tak, jakby powtarzał cudze przemyślenia? To może być wpływ jego nowej kobiety.

5. Stracił ochotę na czułości

Pan Waga nie jest w stanie sypiać z dwiema kobietami naraz. Potrafiłby natomiast sypiać z dwiema kobietami na zmianę. Jeśli więc miewa okresy, w których w ogóle nie ma ochoty na zbliżenia intymne, a potem wszystko na krótko wraca do normy, by po jakimś czasie znów się odmienić - warto się zastanowić, czy przypadkiem nie widuje się z kimś jeszcze.

Zobacz także: Zodiakalny Lew po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?