Zamknij

Jak zdradza mężczyzna spod znaku Strzelca? Po tym poznasz, że ma kogoś na boku

27.08.2021 15:17

Podejrzewasz, że twój partner spod znaku Strzelca ma romans? Poniżej znajdziesz wskazówki, które podpowiedzą ci, czy twoje obawy są słuszne.

Zakochani
fot. Shutterstock

Boisz się, że twój partner cię zdradza, ale nie jesteś pewna, jak mogłabyś to sprawdzić? Astrologia może ci pomóc. Poszczególne znaki zodiaku zachowują się inaczej, kiedy nawiązują sekretny romans. Przekonaj się, jak zdradza mężczyzna spod znaku Strzelca.

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Czy mężczyzna spod znaku Strzelca jest wierny?

Strzelec to znak zodiaku, który dość często kojarzony jest ze zdradą. Wynika to z tego, że niewiele spraw w życiu traktuje poważnie. Lubi się bawić, poznawać ludzi i spędzać wieczory oddając się rozrywkom. To stwarza dla niego wiele okazji do flirtu.

Jak zdradza mężczyzna spod znaku Strzelca?

Oto lista zachowań, po których możesz poznać, że mężczyzna spod znaku Strzelca nie jest ci wierny:

1. Często powtarza: "Taki już jestem"

Strzelec ma tendencję do usprawiedliwiania swoich grzeszków poprzez regularne powtarzanie twierdzenia, że przecież nic nie jest w stanie poradzić na to, jaka jest jego natura. Jeśli zdradzi ukochaną, na pewno wytłumaczy to sobie w podobny sposób. A że często będzie o tym myślał, zacznie mówić o swojej naturze niemal bez przerwy.

2. Zacznie uciekać wzrokiem

Pierwszą oznaką tego, że mężczyzna spod tego znaku ma coś na sumieniu, może być to, jak unika wzroku partnerki. Doskonale zdaje sobie bowiem sprawę, że jego oczy są w stanie wyrazić wszystko. Aby jego sekret się nie wydał, stara się w ogóle nie patrzeć w kierunku ukochanej.

3. Jest przesadnie uprzejmy

Każda kobieta, która była kiedyś w bliskiej relacji ze Strzelcem, wie doskonale, że ten znak zodiaku lubi żartować ze swojej partnerki. Zaczepia ją i prowokuje jak mały chłopiec, trochę się wyzłośliwia albo śmieje z jej niedoskonałości. To wbrew pozorom dowód jego czystych intencji. Jeśli ma coś do ukrycia, traktuje kobietę jak księżniczkę i nie pozwala sobie na wygłupy.

4. Wydłuża okresy bez kontaktu

Jednym z niemal pewnych dowodów na zdradę Strzelca jest to, że przez długi czas wykręca się od spotkań ze swoją kobietą. Robi tak, ponieważ ma nadzieję, że wraz z upływem kolejnych dni lub tygodni jego wina ulegnie przedawnieniu. Kiedy Strzelec o czymś zapomina, tego samego oczekuje od reszty świata. Często mówi też: "Było, minęło".

5. Odwraca kota ogonem

Mężczyzna spod tego znaku jest mistrzem w oskarżaniu partnerki o coś, czego sam się dopuścił. Jeśli więc zdecydował się na niewierność, a potem został na tym przyłapany, może powiedzieć swojej ukochanej, że ona przecież zdradziła go jako pierwsza. Znajdzie przykład historii, która wzbudziła jego podejrzenia, i będzie maglował ten temat godzinami.

Zobacz także: Zodiakalny Lew po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?