Jak zdobyć zodiakalnego Wodnika? Poznaj jego sekret!

04.08.2020 12:59

Marzysz o tym, by zyskać dostęp do serca Wodnika? Ono tylko pozornie jest zamknięte. Choć wydają się chłodni, mężczyzna i kobieta Wodnik w głębi duszy są idealistami. Przekonaj się, jak ich zdobyć!

zakochana para
fot. Shutterstock

Wodnik w miłości ma jedną wyróżniającą go cechę. Jeśli będziesz o niej pamiętać i uwzględnisz ją w waszej relacji, uda ci się bardziej do niego zbliżyć. Zapamiętaj: Wodnik potrzebuje wolności! Kiedy zaczyna brakować mu swobody, natychmiast ucieka.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Wodnika

Mężczyzna Wodnik - jak go zdobyć?

Obce są mu wielkie porywy miłosne,jednak potrafi być romantyczny. Jeśli tylko nie starasz się go zdominować i zostawiasz mu przestrzeń, sama zauważysz, że zrobi dla ciebie wiele. Może nie będą to teatralne gesty, ale dostrzeżesz w nich jego czułość. Aby zwrócił na ciebie uwagę, zbliżaj się do niego powoli, bo nie możesz się narzucać. Daj mu czas, by sam zaczął o tobie fantazjować. Sekretem tego mężczyzny jest to, że choć pozornie w ogóle nie interesują go miłosne sprawy, tak naprawdę wierzy w głębokie porozumienie dusz i całym sercem o nim marzy.

To idealista. Nawet jeśli na co dzień wykonuje nudny zawód, po godzinach objawiają się jego artystyczne zainteresowania. Szuka odpowiedzi na trudne pytania o tajemnice wszechświata. Jeśli potrafisz prowadzić długie i ciekawe rozmowy, będziesz miała u niego szansę. Aby go zdobyć, musisz go zaintrygować. Spraw, żeby traktował cię jak fascynujące zjawisko, które koniecznie musi zbadać!

Partnerki dla Wodnika: Panna, Koziorożec, Ryby

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Kobieta Wodnik - jak ją zdobyć?

Poznasz ją po tym, że bardzo się wyróżnia. Jest najbardziej kreatywną osobą pośród twoich znajomych, a jej mieszkanie jest urządzone w wyjątkowy sposób. Właśnie to musisz zauważyć, aby móc znaleźć się blisko niej. Powiedz jej, że nigdy nie spotkałeś takiej kobiety i podkreślaj na każdym kroku, że jesteś w stanie dostrzec, jak wiele jakości pani Wodnik wnosi do swojego otoczenia. To ona dba o drobne szczegóły, dostrzega wszystko, czego inni nie widzą. Jest bardzo otwarta na eksperymenty - także w sypialni.

Nie możesz jej nudzić. Tej kobiecie trzeba zapewniać przygody. Jej wykreowany, idealny świat musi być pełen ekscytacji. Na randkę wybieraj nietypowe miejsca, zauważ detale jej stroju i skomplementuj je. Prowadź lekko tajemniczą, rozmarzoną rozmowę. A potem pozwól, żeby cię uwiodła. To ona to zrobi!

Partnerzy dla Wodnika: Koziorożec, Strzelec, Bliźnięta

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!